Інформація про фонд

Фонд був створений за ініціативою В.В. Нестерчука в березні 2013 року і носив назву МБФ «ім. Івана Богуна». Все почалося з проекту каналу 1+1 «Мільйонер, життя спочатку», коли Вадим Володимирович зустрівся з онкохворими дітками та їх батьками, і побачив з якими проблемами вони зіткнулися. За 2 роки з моменту зустрічі змогли допомогти 16 онкохворим дітям. А саме: закупка препаратів, оплата досліджень (донори, КТ, МРТ, аналізи і тд,), подарунки до нового року, до дня народження.

Слоган: Любити, відчувати, допомагати.

Мета фонду: Забезпечити кожного необхідною підтримкою в основних сферах людської життєдіяльності на благодійних засадах. Рятувати життя, допомагати онкохворим дітям та їх рідним, сприяти розвитку паліативної допомоги, втілювати мрії, забезпечувати мир та безпеку, надавати матеріальну, фізичну та психологічну допомогу усім хто її потребує — ось основа нашої діяльності.

Задачі фонду:

  • проведення необхідних інформаційних заходів
  • взаємодія з усіма органами державної влади і управління, органами місцевого самоврядування. Підприємствами, установами, а також іноземними та міжнародними організаціями усіх форм власності з питань, що стосуються здійснення цілей фонду.
  • реалізація благодійних програм спрямованих на досягнення поставлених цілей згідно зі статутом Фонду.
  • задоволення і захист законних соціальних, економічних творчих та інших інтересів дітей, які хворіють на рак.

 

У лютому 2015 році фонд Богуна був змінений на ім’я засновника В. Нестерчука., директором якого являється Литвинова Наталія Іванівна

Контакти та адреса

БО «МБФ «Імені Вадима Нестерчука»
Юридична адреса:вул. Дмитрівська , 46,
м.Київ,01054,Україна
Фактична адреса:вул.. Дмитрівська , 46,
м.Київ,01054,Україна
код ЄДРПОУ 38620912
Тел.:+38 (063) 054-13-87

Facebook
Вконтакті