«Рутина» — слово яке ми так часто вживаємо для опису буденності. Але, давайте чесно, ми щодня можемо щось змінити. Ми можемо піти на роботу іншою дорогою, зайти ввечері до іншого магазину… Ми справді можемо зробити свій день не схожим на попередній. А от для маленької Анютки життя без обмежень поки що залишається мрією.

Дівчинка щодня бореться зі своєю хворобою, її дитинство зараз це аналізи, обстеження, прийом ліків, уколи, крапельниці, пункції і так по кругу. Нещодавно Аня завершила М протокол ( курс високодозованого метотрексату і меркаптопуріну). Наразі у неї перерва між блоками, вона відновлюється та набирається сил вдома, аби через два тижні розпочати новий протокол хіміотерапії.

Згідно останніх результатів аналізів у маленької низький рівень тромбоцитів, але цей показник найближчим часом має прийти до норми. Через 14 днів Ані проведуть кістномозкову пункцію аби вирішити етапи подальшого лікування. На цій сходинці дівчинці знадобиться чимало сил та терпіння, але ми усім серцем віримо у неї! Ми не можемо полегшити її боротьбу, але можемо підтримати Аню аби забезпечити її усім необхідним для проходження повного курсу лікування.

Тож якщо Ви маєте на серці допомогти маленькій, приєднуйтеся! Кожна зроблена добра справа, колись обов’язково повернеться до Вас
5169 3305 1096 5012
МФ «ім. В. Нестерчука БФ»
ЄДРПОУ 38620912
МФО 300711
Приватбанк, Печерський філіал
р/р 26007052745689
Призначення платежу: Благодійна допомога на лікувальні процеси, Аня Лимаренко (Без ПДВ) карточка на ім*я Литвинова Наталія Іванівна (директор фонду)

Related Post