Cause

Контакти родини

Мама: 098 2174166 (Ірина Пилипенко)

Інформація

ФІО Антон Пилипенко
Населений пункт Чернігівська обл., Менський р-н, с. Стольне
Рік народження 16.05.2014
Діагноз Т-лімфобластна лейкемія
Стан дитини Проходить лікування в Чернігівський обласній дитячий лікарні

Історія

Друзі, знайомтеся – це Антон.
Неймовірний хлопчина з яскравими карими оченятами та променевою посмішкою. Антону лише чотири рочки і, на жаль, у нього Т-лімфобластна лейкемія.
Неможливо описати словами той страх, коли мама почула цей страшний діагноз.
Спочатку все було схоже на алергію. Раптовий набряк очей у кінці серпня викликав невелике занепокоїння, але ніхто не міг навіть припустити, що це передвісник важкого захворювання. Раніше у маленького виникали алергічні реакції, тож мама дала діазолін. Набряк спершу спав, та вночі Антон почав сильно задихатися.
Швидкою малого доправили до лікарні у Мену. Спочатку лікарі припустили, що це свинка, але вже після необхідних аналізів, ця версія відпала.
3-го вересня хлопчика привезли до Чернігівської дитячої обласної лікарні де і була встановлена причина раптового погіршення самопочуття Антона.
Раніше день хлопчика складався із різноманітних активностей та іграшок, а сьогодні він день у день здає аналізи та приймає ліки. Йому дуже важко і страшно, він не розуміє чому в одну мить його життя перевернулося і він опинився у лікарні, але ще складніше батькам. Адже у цей неймовірно складний період життя їм треба бути опорою та підтримкою для свого синочка.
Наразі Антон проходить перший протокол хіміотерапії. 10 числа у нього буде 33 день лікування, який покаже чи ввійшла хвороба у ремісію.
Сьогодні ми усім серцем віримо, що все буде гаразд. Заздалегідь дякуємо кожному з Вас за Ваші молитви та підтримку. Маленькому Антону зараз так необхідна наша допомога.

Related Post