Cause
Зібрано: 1,340 UAH Допомогти

Контакти родини

Мама: (050) 863 78 73 (Оля) Будь–ласка просимо при переказі коштів вказувати зазначення платежу для Бублик Мілани

Інформація

ФІО Бублик Мілана
Населений пункт Чернігівська обл.
Рік народження 21.06.2011
Діагноз Гострий лімфобластний лейкоз
Стан дитини Проходить лікування в Чернігівський обласний дитячий лікарні

Історія

Мабуть ця історія подібна до тих, хто навіть і подумати не міг, що почуєш з вуст лікарів страшний діагноз «У вашої дитини РАК». Ось і ця маленька, така весела дівчинка з таким неймовірним іменем МІЛАНА, ходила в садочок, гралася, радувала своєю енергійністю маму, рідних. Мілана майже не хворіла, інколи біли простудні захворювання. В Листопаді 2016 року піднялася температура, мама замітила що збільшені шийні л/в, був поставлений діагноз: «Лівосторонній шийний лімфаденіт», після біопсії 18.12.2015 року заключення НДСЛ «ОХМАТДИТ» — Гострий лімфобластний лейкоз. 19.12.2015 року розпочали лікування в Чернігівський обласний дитячий лікарні, де і зараз знаходиться на лікуванні.
Мама Міланки, Оля, виховує одна, бо тато Мілани помер коли їй було 1,2 роки. В неї є сестричка Женя, їй 9 років, яка живе тепер з бабусею і дуже сумує за мамою та сестричкою. Працює мама на заводі «Пожмашина», с. Ладин, Прилуцького району, Чернігівської обл. Заробітна плата мами коливається від 1500 до 2000 грн, в залежності від того чи є робота, це не багато для того щоб самій ростити двох дівчаток, а тепер ще важче, бо лікування коштує не дешево, і лікування тривале, тільки на фізрозчини, глюкозу та шприци за неділю йде 500 грн, ванкоміцин 1 гр коштує біля 235 грн, гептрал 1 амп — 190 грн, кожного дня потрібно купувати ліки в залежності від стану дитини, від аналізів, постійно на антибіотиках, один курс, потім другий курс інших. Першу хімію Міланка перенесла погано, весь час була рвота, нічого не їла, дуже схудла, весь час плакала, навіть на добу перевели в реанімацію, бо було погіршення стану, робили КТ, щоб не було пухлини в головному мозку, але там все добре. На сьогодні стан покращився, почала їсти хоча не багато, все хоче м’яса, так їй зараз хочеться, почала потроху розмовляти, просити альбом і фломастери, любить малювати, дуже любить гратися с іграшками фіксики. В березні їй по протоколу треба буде препарат «Ланвіс», який коштує 11000 грн. Сім’ї Міланки не справитися без вашої допомоги, тому мама звертається за допомогою до всіх небайдужих допомогти, підтримати її. Ця хвороба хоча довго, але ж лікується, коли все робити вчасно, не відкладаючи, і будь-яка ваша допомога, це вже велика колективна допомога і підтримка.

Оновлено 19.02.16
У Міланки закінчився перший блок хіміотерапії, почувала вона себе по різному, була рвота, майже не вставала, була дуже кволою. Але на даний час почуває себе добре, грається своїми улюбленими фіксиками, малює, бо дуже любить малювати, розфарбовує, посміхається, це дуже радує. Нажаль в лікарні ліків майже не має, купується навіть фіз.розчин та глюкоза, так як на хімії попадали всі показники печінки, треба було вводити препарат «Гептрал», ціна якого за одну ампулу 200 грн, «Пуринетол» — 600 грн, за неділю йде по 15 фл фіз.розчину. По переду ще 2 блока, там знову потрібно купувати і фізрозчини, глюкозу, Гептрал, Ванкомицин, Ланвис (11000 грн). Тому Міланка розраховує на нашу допомогу, збір відкритий, ми дякуємо кожному за вклад в життя цієї маленької, але такої сильної дівчинки.

Оновлено 10.03.16
Зараз Міланка чекає наступного блоку хіміотерапії, на жаль піднялась температура, тому хімію поки, що не вводять, почуває себе наша красуня добре, апетит поганий, але мама вмовляє її, весь час малює, бо це найулюбленіша її справа, дуже любить складати пазли. Ми продовжуємо збирати кошти, бо другий блок не за горами, а це і фіз. р-ни, глюкоза 5%, Гептрал, так як у неї різко падають показники печінки, антибіотики, ніфуроксазід, бісептол, препарати для підтримки серцево-судинної системи і т.д. У Міланки ще сестричка вдома, яка дуже скучає за нею, тато в неї помер 2 роки назад, мама сама, бере кредит, бо постійно треба купувати ліки, поїсти, іграшки для неї). Дякуємо всім за те, що ви з нами з світлою метою в серці, хто вірить, що взаємодопомога, то є велика колективна сила. Це дає сили рідним Міланки продовжувати боротися і вірити в повне одужання. Пам’ятай: “Благодійна душа буде насичена і хто напоїть інших, той сам наповнений буде” (Біблія).

Оновлено 28.03.16
Наша Міланка зараз проходить 2 протокол першого блоку хіміотерапії. Зробили пункцію кісткового мозку з введенням Метотріксату 12 мг. Всі аналізи в межах норми, лише рівень тромбоцитів 47х109/л, тому із-за таких низьких показників введення хімії перенесено, поки не піднімуться тромбоцити. Почуває вона себе добре, грається зі своїми улюбленими героями – фіксиками, адже тепер у неї вся сім’я зібрана. Дуже любить малювати, розфарбовувати. Продовжується довготривале лікування, на одну хіміотерапію потрібно приблизно 1000-1500 грн, це лише розчини, та шприци, потрібні ліки (бісептол, ніфуроксазід, антибіотики, гормони та інші, все залежить від того як Міланка буде справлятися з хімією). Сім’я не в змозі сама зібрати такі суми на лікування, так як витрачаються великі суми, мама взяла кредит, але ж потім потрібно ці кошти повернути. Тому ми звертаємося до всіх небайдужих, допомогти Міланці видужати, будь яка допомога є цінною, бо без вас їм не справитися. Так як потрібно і на ліки і на харчування, і вдома ще сестрички Міланки, яка проживає з бабусею.

Оновлено 18.04.16
Наша Міланка вже закінчила 1-ий блок хіміотерапії. За цей період вона почувала себе по різному, до критичного рівня впали тромбоцити, вливали тромбоцитарну масу, ер. масу,піднімалася температура до 37,1. Але загальний стан Міланки тримався можна сказати з позитивною динамікою, грається, малює, посміхається. Другий блок починається через дві неділі, на цей блок ТЕРМІНОВО НЕОБХІДНИЙ ПУРИ – НІТОЛ600 грн , МЕТОТРІКСАТ 10 мг – 4 амп – 800 грн. Тому ми дуже надіємося на вашу допомогу, бо самотужки родині не справитися. ДОПОМОЖЕМО РАЗОМ!

Оновлено 04.05.2016
Міланка щойно повернулася до лікарні, ії на неділю відпускали додому, повернулася з гарним настроєм, мала змогу побачити свою сестричку, погратися з нею, та і святкувала Пасху вдома, в колі найрідніших і близьких людей. За цей час в неї стало дійсно багато близьких, адже стільки небайдужих людей прийшли їй на допомогу та і не залишають на цей час. Адже ще попереду залишається тривале лікування. Починається 2 блок хіміотерапії. Ми віримо, що разом ми зможемо подолати цю хворобу.
ПІДТРИМАЄМО НАШУ МІЛАНКУ РАЗОМ!!!!!

Оновлено 19.05.2016
Коли заходиш в палату до Міланки, то тебе зустрічає таке ясне сонечко, з такою чарівною посмішкою. Яка розповість тобі, що їй сьогодні робили, які ліки вводили. Знає всі назви, які болючі, а які ні.
Позаду вже перший блок хіміотерапії. Вже розпочали другий блок. (високо дозований Метотріксат). Дуже любить гратися з Полінкою Затишною. І малювати, дуже любить малювати. Але дуже сумує за сестричкою і хоче вже як найшвидше поїхати до неї. Зараз Мілані потрібен «Пурі-Нетол»1200 грн, фіз.розчини, глюкоза, Бісептол. Також на кожну стернальну пункцію потрібна голка, яка коштує 350 грн.
Родина вдячна за будь яку допомогу. Адже 1, 5 10 ….. грн. це набагато більше ніж нічого. Просимо ваших молитов за Міланку та її сім’ю.

Оновлено 26.07.16 р
2 блок М — протокол. ( Метотріксат високодозований 4 — ьох суточний) Міланка прошла мужньо. Аналізи були терпимі, тому її відпустили на 2 неділі додому. Звичайно для неї це велика радість, бо вдома старша сестричка , тому вона провела цей час в родині. Засмутилася коли потрібно було їхати до лікарні та заступати на 2 прокол. 19.07 зробили люмбальну пунцію — на щастя все добре, аналізи хороші, тому сьогодні ( 26.07.16) вже поставили катетер та підключили до крапельниці. Приймає гормони — дексаметазон по 14 таблеток зараз, тому почала капризувати. плакати, нервуватися без причини, така реакція на гормони. Всім всім всім спасибі за те, що поруч, за те, що допомагаєте маленькій дівчинці одужати!
Ви — чарівники і великі помічники!

Оновлено 23.08.16
Ця маленька ті смілива дівчинка мужньо продовжує боротьбу зі своєю недугою. Після введення хіміотерапії, знизилися показники крові (лейкоцити та тромбоцити). Тому щоб запобігти інфікування вводять антибіотики, показники крові трохи покращилися, тому Міланка отримала останню хіміотерапію (2 протоколу 1 блока) вчасно. Зараз вона приймає гормони тому завжди просить їсти, це також вплинуло на її настрій. Часто капризує, плаче, нервується. По причині низьких лейкоцитів, з’явився стоматит, тому терміново почали вводити протигрибковий препарат «ВІфенд», ціна 1 флакона — 4500 грн. На 5 днів потрібно 10 фл. Це 45000 грн. Це велика сума для родини, тому просимо і звертаємося за допомогою до небайдужих людей, щоб Міланка вчасно змогла отримати лікування та здійснилася її мрія, бо все про що вона мріє йе поїхати додому ЗДОРОВОЮ!!. Допоможемо разом щоб мрія Міланки ЗДІЙСНИЛАСЯ, бо коли ми допомагаємо здійснитися чиїсь мрії, тоді сам Господь допомагає , щоб здійснилася наша сама найзаповітніша мрія.

Оновлено 15.09.16
Наша маленька принцеса, наш світлячок, її посмішка залишає слід в серці, і за цю посмішку готовий віддати все що завгодно. Ще трішки залишилося, ось ось….. останній протокол. І знову піднялась температура, зник апетит. Знову антибіотики (Ванкоміцин, Екстанцеф, Амікацин). Заболів животик. На недовго припинили хімію. Після того як впала температура і самопочуття покращилося, продовжили введення Цитозара. За весь період лікування витрачені всі кошти, мама відкрила кредитну картку. Родина просить про допомогу. Бо вже скільки зроблено кроків віри, надії та сподівання що вже скоро залишиться по заду . Стіни палати, крапельниці, біль, уколи, пункції…. Все зміниться на звичайне веселе дитинство.

Оновлено 22.10.16
Це мабуть той час коли так всі на нього чекають, коли вже , ну коли???….. І для Міланки він нарешті настав. Пройщла курс хіміотерапії і поїхала додому, до сестрички, друзів, своїх улюблених іграшок. Так звісно ще 1,5 року буде приймати таблетки (хімію), приїздити на пункцію та здача аналізів. Але ж весь цей час буде вдома. Як ми раді цим новинам .
Хоча лікування дуже негативно вплинули на нирки, аналізи не дуже хороші, то призначили антибіотики. Треба час, щоб весь організм прийшов до норми. Але ми віримо в найкраще для нашої маленької принцеси. І дякуємо кожному хто переймався долею цієї маленької красуні. Це сама велика нагорода, коли вони одужують і їхні очі наповнюються радістю і погляд стає яскравішим.

Оновлено 19.01.17
Приїхала за подарунком, а залишилася на лікуванні. Так як печінкові показники перевищують норму в 5 разів.Та й аналіз сечі поганий. Тому вона під крапельницею, вводять Гептрал та Еспаліпон. настрій у неї бадьорий, веселий, не тому що в лікарні, а радісна від того ,що побачила своїх друзів. Будемо дуже вдячні за допомогу та підтримку цієї мужньої дівчинки!!!!

Оновлено 14.06.17
💗Міланка , красива, весела та непосидюча дівчинка-полуничка. 🌺
Вона ніяк не могла дочекатись своїх улюблених ягід, і ось, нарешті, на вгороді дозріли перші полуниці. Саме через любов до цих ягід мама так і прозвала маленьку «Полунична душа»😃🍓

Міланка зараз перебуває вдома на таблетованій хімії (метортрексат та меркаптопурін). Дівчинка полюбляє активні ігри, але ніколи не впускає можливості побудувати пісочний замок🏰. Ляльки – принцеси, улюблена собака – вірний охоронець, а вона сама – справжня королева🎀👑

📌Нещодавно здані аналізи показали добрі результати, тож Міланці до фінішу залишилось зовсім трохи. І ми бажаємо маленькій королеві усього самого найкращого.


ФОТО


Інші записи