Cause

Контакти родини

093 849 63 29 Тетяна (мама)

Будь–ласка просимо при переказі коштів вказувати зазначення платежу для Чорного Паші


Інформація

ФІО Чорний Паша
Населений пункт Чернігівська обл, с. Старий Білоус
Рік народження 08.05.2013
Діагноз Гострий лімфобластний лейкоз
Стан дитини Проходить лікування в Чернігівський обласний дитячий лікарні

Історія

Про що мріють діти, лежачи на крапельниці з хіміотерапією? Павлик мріє про червоній машинці, про те як він буде малювати яскравими фарбами. Про те, щоб можна було вийти на вулицю і пострибати в калюжах. Мрії дітей не змінюються з встановленням жахливого діагнозу. Змінюються тільки мрії батьків.

Чорний Паша – наш новий малюк, який дуже потребує Вашої допомоги!

Поступив до Чернігівської обласної дитячої лікарні 18.03.2016. Йому майже 3 роки, і замість того, щоб гратися зі своїми старшими братиками, (а в нього їх 2) приходиться боротися зі своєю хворобою в стінах Чернігівської обласної лікарні. Чому саме він? Чому такий маленький? Ніхто не може дати на ці питання відповіді, все,що ми можемо зробити, це розповісти і попросити для нього допомоги. Паша, дуже активна дитина, зачаровує своєю посмішкою.

Для мами кожна дитина особлива і найбільш чудова. Їх всіх у сім’ї троє, та центром стає найменший. «Паша — це таке сонечко, він у нас самий життєрадісний, такий світлий!» — говорить мама Павлика. «Він обожнює машинки і ми з ним з кубиків постійно майстрували гаражі. Це улюблене його заняття. Ось і зараз – ми принесли машинки в лікарню і він сидить на крапельниці і грає. Ніколи такого не могла подумати, що з Павликом може таке трапиться».

Павлик захворів бронхітом півтора місяці тому. Лікували, пропили антибіотики. Після пішли до лікаря – і вона помітила, що дитина бліда. Сказала здати аналізи крові. Через кілька днів зібралися здавати – у Паші розпочалася вітрянка. Ще 12 днів сиділи вдома. Коли після всього здали аналізи, виявилося, що гемоглобіну було 35 одиниць з потрібних 110 . Лікар направив на лікування до лікарні. Там взяли розгорнуті аналізи і виявили бласти, 21.03.2016 в Охматдиті «РЕФЕРЕНС – лабораторією» було підтверджено діагноз «ГОСТРИЙ ЛІМФОБЛАТНИЙ ЛЕЙКОЗ».

Розпочато 1-ий блок хіміотерапії. Лікування тривале та дуже дороге. Приблизно 300000 грн. В сім’ї таких грошей нема. Навіть зараз всі ліки купуються самостійно (хіміопрепарати, фізрозчини, глюкоза, шприци, супровідна терапія, бо виникають часті ускладнення. Тому ми і звертаємося до всіх небайдужих , допомогти Павлику побороти свою хворобу, та змінити стіни палати на такі рідні стіни вдома. Без вашої допомоги, та ваших добрих сердець сім’ї не справитися. ДОПОМАГАЮЧИ СЬОГОДНІ, МИ ДАЄМО ЙОМУ ШАНС ЖИТИ ЗАВТРА!!!!

Зараз терміново потрібно купувати 3 фл АСПАРАГИНАЗА, ПУРИНЕТОЛ, МЕТОТРІКСАТ, фізрозчини, антибіотики та інші ліки, щоб закінчити перший блок хіміотерапії потрібно 30000 грн

Оновлено 22.09.16
Трішки новин про нашого Пашу. це ясне сонечко, він завжди посміхається і ця посмішка зігріває серце, своїми маленькими, дитячими промінцями. Вже Паша скоро фінішує, закінчує останній блок. Почуває себе добре, та гарно вже розмовляє. чітко, та вже так по дорослому, став спокійнішим. На повернення додому чекають тато та братики. Тому всім серцем віримо і всі молитви до Бога, щоб Пашка повернуся додому та почав нове життя. Життя по дитячому. І вже вдома його зігріватиме любов його великої, люблячої родини .


ФОТО