Cause

Контакти родини

Мама: 098 9855491 (Ольга Лимаренко)

Інформація

ФІО Анна Лимаренко
Населений пункт Чернігівська обл., м. Прилуки
Рік народження 27.05.2013
Діагноз Гострий Лімфобластний лейкоз
Стан дитини Проходить лікування в Чернігівський обласній дитячий лікарні

Історія

 
Її ранок щодня починався з примірок суконь та домашніх виступів. Вона обожнювала гратися з улюбленим котом, фотографуватися, ловити маленьких сонечок, та гратися на вулиці. Кожен день був сповнений щастям, теплом та мріями…

Знайомтеся, маленьке дивовижне сонечко – Анютка Лимаренко. Дуже комунікабельна, активна та творча дівчинка.
Народилася Анютка 27 травня 2013 року у м. Прилуки.
8 березня цього року маленька поїхала разом із батьками у село привітати бабусю. Попереду мав бути активний та веселий відпочинок у кругу сім’ї. Але з 9 на 10 березня о 2 годині ночі дівчинка прокинулася від сильного болю у ніжках і ручках. Батьки ледве дочекалися ранку й терміново виїхали до лікарні.
Після огляду та аналізів лікар сказав, що це наслідки сильної інтоксикації і виписав необхідні препарати. Тільки но батьки почали давати ліки, Анюті стало краще. Вона перестала скаржитися на болі та почала знову нормально рухатися.

Але все одно її стан викликав сумніви. Аналіз сечі був підозрілий і лікар направив Аню до ОХМАТДИТу. 26 березня батьки почули страшний діагноз – гострий лімфобластний лейкоз. З Києва батьків доправили до Чернігівської обласної дитячої лікарні де терміново була розпочата хіміотерапія.
Сьогодні маленька дуже сумує за улюбленим котиком, за іграми з татом, за домом, за активними прогулянками… Та не зважаючи на труднощі, вона посміхається і в її посмішці світиться беззаперечна віра.
Допоможіть підтримати лікування пятирічної Ані.

Related Post