Cause

Контакти родини

Мама: 063 718 66 81 (Хуртепа Оля)

Інформація

ФІО Хуртепа Глєб
Населений пункт м. Бобровиця
Рік народження 23.07.2013
Діагноз Гострий лімфобластний лейкоз, ФАБ L1 «common», ініціальне враження печінки, селезінки, яєчка. ЦНС – статус 2 (ініціально). 1 гострий період
Стан дитини Проходить лікування в Чернігівській обласній дитячій лікарні (онкогематологічне відділення)

Історія

«Чтобы поверить в добро, нужно начать делать его» ( Л.Н.Толстой)
Скоро кінець літа. Глєб не міг діждатися коли вже він піде до садочка, до своїх друзів, знову лазити по турніку. Здавалося це його найулюбленіше заняття. Він не боїться висоти, нібито немає відчуття страху. Зі слів мами дуже гіперактивна, весела, енергійна дитина. З його появою на світ в сім’ї стало райдужно та сонячно. Але замість садочка Глєб потрапив до лікарні в тяжкому стані. Де йому і встановили діагноз : « Гострий лімфобластний лейкоз» .
Хвороба його наздогнала в серпні цього року. Коли він разом із бабусею повернувся із відпочинку на морі. Мама помітила, що у синочка дуже здутий животик. Та й він постійно скаржився на біль. УЗД Бобровицької лікарні показало, що дуже збільшена печінка та селезінка. А аналіз крові показав бласти. Малюка шпиталізували до Чернігівської обласної дитячої лікарні в онкогематологічне відділення.

Після пункції кісткового мозку 100 % бластів. Почали лікування (преднізолонову фазу). Але відповіді на терапію не було. На 15–ту добу знову було зроблено стернальну пункцію (пункція кісткового мозку) – 44 % бластів (ВИСОКА ГРУПА РИЗИКУ). Лейкоцити знизилися до критичного рівня (від 0,2 до 0,5), постійно потребує введення компонентів крові. Із–за постійних болів в животі вводять морфін. Зараз стан дещо покращився. Після введення тромбоконцентрата (ціна якого в Києві – 6000 грн), збільшилася кількість тромбоцитів, це дало змогу продовжити хіміотерапію. Біль ще зберігається, слабкий, але почав вже їсти, ходити, посміхатися, водити свою улюблену машину на пульту.

Зараз потрібні донори, до того ж будь-якої групи крові. Дитині щоденно потрібне переливання. Батьки уже витратили більше 20 тисяч гривень. Гроші збирають в рідному місті, садочку та рідні і друзі. Однак, вже сьогодні дитина потребує дорого вартісних препаратів. Після яких він почувається значно краще. Потрібні антибіотики: Ванкоміцин, Тієнам, Бісептол, Ніфуроксазід. Постійна трансфузія (Глюкоза та фіз.розчини).

28.09.2016 ТЕРМІНОВО: ЗБІР НА ТРОМБОКОНЦЕНТРАТ 6000 грн.
Долучитися може кожен хто вірить, що взаємодопомога – то є велика колективна сила.

04.10.2016 ТЕРМІНОВО:
Вчасна допомога, врятоване життя» .Такий напис на швидкій допомозі. Тому як важливо щоб допомога була отримана вчасно, бо за нею стоїть саме найцінніше — ЖИТТЯ!!!!!
Глєб почуває себе краще, аналізи дуже повільно, але піднімаються, грається, посміхається і в нас на душі стало тепліше.
ЗБІР ТРИВАЄ НА ТРОМБОКОНЦЕНТРАТ — 6200 грн, та антибіотик ТІЄНАМ 3000 грн.
ПОТРІБНА ВАША ВЧАСНА ДОПОМОГА!!! ДЯКУЄМО КОЖНОМУ ЗА ВАШЕ МИЛОСЕРДЯ ТА ЗА ТЕ, ЩО ПРОСТИРАЄТЕ РУКУ ДОПОМОГИ.

14.10.2016:
«Ми сильно та відважно боремося із хворобою». Так мама нашого маленького героя починає свою розповідь про його самопочуття.
За цей час Глєбу стало краще, але із-за низького гемоглобіну знову вливали препарати крові. Але добре, те, що піднялися тромбоцити. Хімію проводять щадну. Після введення Аспарагінази (хіміопрепарат) пішла алергія. Тому внаслідок цього призначили ОНКОСПАР (ціна якого 52000 грн), але на щастя в лікарні цей препарат є.
Дуже добре почав їсти. Завжди чекає «тьотю з чемоданом» (лаборант), бо знає, що як тільки вона візьме кров, можна відразу їсти.
Полюбляє дивитися мультики, гратися улюбленою машинкою на пульті.
Дякуємо кожному за такий значимий вклад в дорогоцінне життя Глєба. Молимося та віримо в його одужання та повернення його в щасливе дитинство.

01.11.2016:
«Саме тяжче, це чекати» — говорить мама Глєба, Оля. Чекання тривало 33 дні, коли зробили пункцію (стернальну), вона показала результат, Слава Богу він ввійшов в ремісію. Від такої новини мама плакала від радощів. Це говорить про те, що хвороба піддається лікуванню.
Почуває себе Глєб по різному, адже зараз лікують Бронхіт та Стоматит. Тому дуже боляче йому жувати їжу, адже болить рана, тому їсти зараз для нього боляче і неприємно. Тимчасово відмінили введення хіміопрепарата (Цитозар), поки лікують Бронхіт антибіотиком – ЕКСТЕНЦЕФ. Ціна, якого за 10 фл 2000 грн. Але цей маленькій герой такій мужній та терплячій, болить, а він посміхається. Зараз найулюбленіше заняття це різати ножицями, бере зошит і починає різати різноманітні форми.
Дякуємо кожному хто допомагає, підтримує – серцем, руками, молитвами….

26.11.2016:
Наш Глєб, майже на фініші першого блоку. Кожен раз коли беруть аналізи, результати всі чекають з нетерпінням, щоб показники дали змогу продовжити хіміотерапію. І тому Глєб продовжує останнє ведення хіміотерапії, після нього вже почнеться 2 блок. Вже пройшло багато часу, маленький герой вже подружився з іншими, граються, сміються, дивляться мультик… Вони тримаються разом…, підтримують один одного пройти ці труднощі.
А ще наш Глєб великий модник бо дуже любить одягати свої улюблені джинси з підтяжками та сорочку, і тому всі у відділенні закохані в нього. Дякуємо кожному за підтримку, за те, що допомагаєте творити дива та дарувати надію!!!!!

17.12.2016:
У Глєба Хуртепи вже закінчився перший протокол. Наразі він почувається добре. Деякий час назад у нього впали показники червоних кров’яних тілець, але після переливання крові їх число збільшилось. Глєба ненадовго відпустили до дому. 24 грудня у нього розпочнеться курс високодозованої хіміотерапії в Охматдиті. Дякуємо усім за підтримку і віру.

02.02.2017:
Новини від нашого героя Хуртепи Глєба. Вже більше місяця він знаходиться на лікуванні в ОХМАТДИТі. Пройшов 2 блок 2 протоколу . Почуває себе по різному, адже висока доза хімії, діє на імунітет, він різко знижається , тому грибкова інфекція дає про себе знати, в ротовій порожнині з’явилися виразки, які супроводжуються болем, тому мамі приходилося годувати Глєба через шприц, протирати їжу. Постійно на крапельниці, проходить курс антибіотиків та протигрибкових та інших препаратів, які підтримують його організм . Іноді не надовго відпускають на вулицю, коли дозволяють аналізи. Дуже любить гратися, адже хвороба не відмінила дитинство, полюбляє свій авто трек з ліфтом для машинок, любить займатися творчістю, а найбільше любить коли приїздить до нього тато, це величезна радість для нього.
Молимося за Глєба, і віримо що він мужньо пройде таке не дитяче випробування, коли ми всі приєднаємося до допомоги і не залишимо з цією бідою на одинці. Дякуємо кожному за допомогу та підтримку, за ваші добрі та сповнені милосердя серця!!!!

20.03.2017:
Активний, сміливий, та неймовірно чарівний хлопчина, Хуртепа Глєб, вже проходить 4 блок хіміотерапії. Наразі він знаходиться в ОХМАТДИТі. Щодня цей маленький герой бореться з хворобою, яку обов’язково переможе.
Коли дозволяють результати аналізів, Глєб вже навіть може виходити на прогулянку та як усі дітки радіти сонечку☺ і свіжому повітрю.🌳
🖐На сьогоднішній день у нього є велика необхідність у протигрибковому препараті – Амфо Моронал. Його ціна складає аж 1900грн, але спільними зусиллями ми можемо допомогти зібрати цю суму. Дякуємо кожному за підтримку!


ФОТО