Cause

Контакти родини

Мама: (066) 303 47 27 (Клименко Юлія Василівна) Будь–ласка просимо при переказі коштів вказувати зазначення платежу для Клименко Максима

Інформація

ФІО Клименко Максим
Населений пункт Чернігівська обл, Варвинський р-н, с. Леляки
Рік народження 08.05.2010
Діагноз Гострий Лімфобластний лейкоз
Стан дитини Проходить лікування в Чернігівський обласній дитячий лікарні

Історія

💊 Давайте недопустимо, щоб цей маленький хлопчик став приреченим заручником нестачі коштів! Максиму зараз необхідні 4 флаконів Аспарагіназа (вартість 1 флакону 2500грн)

Клименко Максиму зараз 6 рочків. З лейкозом хлопчик зіткнувся ще у 2015 році. Лікування було розпочато у Полтаві, але вже після першого протоколу, через відсутність коштів мама забрала сина з лікарні. Один рік ніби все було гаразд, але вже у січні цього року Максиму стало дуже зле. Його доправили до реанімації, у Чернігівській лікарні йому підтвердили діагноз. У хлопчика підозрюють наявність метастазів у легенях (там постійно скупчується рідина яку періодично відкачують), є також підозри на метастази у яєчку.

Максим наразі знаходиться у дитячій обласній лікарні Чернігова, у нього виражений больовий синдром, він не може спати на боку, у нього постійні крапельниці. Реакція на хіміотерапію складна, різко падають показники крові, тому йому постійно вводять препарати крові.
Усі ліки і навіть шприци зараз купують волонтери. Через складні сімейні обставини та скрутне матеріальне становище мама планує невдовзі забрати Максима з лікарні.

🚩Якщо Ви можете допомогти хоч якоюсь копійкою, хоч якимись 5 гривнями, за які можна придбати шприци, це вже буде значною допомогою для Максимки. Заради цільового направлення коштів дуже просимо перераховувати допомогу на вказаний картковий рахунок, або самостійно купувати медичні препарати та передавати у відділення.

Оновлено 24.02.17
Маленький Максим Клименко вже пройшов два блоки хіміотерапії. Самопочуття покращилося, нормалізувалася температура. Йому вже відмінили введення препаратів крові. У Максимки не скопичується рідина в легенях та зменшилася кількість ракових клітин.
Наразі із хлопчиком знаходиться нерідна бабуся. Вона його годує та піклується як рідна. Дякуємо що Ви також допомагаєте піклуватися про нього! Спасибі за участь у житті цього маленького хлопчика.

Оновлено 20.03.17
«Люди, позбавлені справжнього дитинства, завжди відповідатимуть світу часткою недовіри», — Лоренс Даррелл.
І ця підозріливість,нажаль, завше турбує маленького Максима Клименко.💔 Він з великою недовірою ставиться до оточуючих, навіть коли всі поруч йому посміхаються. За весь час перебування в лікарні ще ніхто не побачив його захопленого іграми чи іграшками, ніхто не чув його сміху. Маленькому дуже не вистачає любові та уваги з боку мами, але ми все одно продовжуватимемо дарувати тепло, віримо, що одного дня він зрозуміє яким має бути справжнє дитинство.
Наразі вирішується питання хто залишиться у лікарні разом з хлопчиком мама чи бабуся. Хоча з бабусею Максимка почуває себе більш вільно та спокійно.
💊На сьогоднішній день хлопчик проходить другий протокол лікування, його самопочуття все ж покращилось. Перестав непокоїти сильний біль. За весь період перебування в лікарні Максиму 5 разів вводили маси крові і 6 разів – тромбоконцентрат.
Гарною новиною є те, що за результатами останніх аналізів у периферійній крові відсутні ракові клітини. Але так як є постійний ризик виникнення бактеріальної та вірусної інфекції через пониження лейкоцитів, то хлопчик знаходиться на антибактеріальній терапії. Наразі показник лейкоцитів становить 1,4 (був 0,5).
❤Віримо у його повне фізичне та емоційне одужання!

Оновлено 06.04.17
🌞Зазвичай сумний і суворий Максим Клименко перетворився на справді активного та веселого хлопчика! Він змінив екран телевізора на живе спілкування та ігри. Хлопчина навіть знайшов друга – веселого та оптимістичного Пищика Сашу.
Щодня Максим як горобчик летить до ігрової, щоб погратися з дітками і помалювати.

Тепер продовжувати курс хіміотерапії стало трошки легше, адже поруч з’явилися друзі та нові захоплення🙂. Так як стан Максимки значно покращився, то лікарі навіть дозволили йому погуляти надворі. Тож наш герой зміг хоча і недовго, але все ж порадіти весняному сонечку та свіжому повітрю. Дякуємо за вашу допомогу ти підтримку. Адже 🌳кожен милосердний вчинок — це щабель сходів, що ведуть до небес. (Г. Бігер)

Оновлено 04.05.17
🚨 На жаль, мама Максима Клименко забрала хлопчика з лікарні та відмовилась від лікування😞.
Незважаючи на усі свої обіцянки дані перед своїми дітьми та усією Україною на телестудії «Стосується кожного», жінка залишила Максимку на піклування нерідній бабусі, яка проживає на Полтавщині, та почала нову сторінку у своєму житті…

ФОТО


Інші записи