Cause

Контакти родини

Мама: (063) 64 79 607 (Тетяна Анатоліївна) Будь–ласка просимо при переказі коштів вказувати зазначення платежу для Кулібаби Анастасії

Інформація

ФІО Кулібаба Анастасія
Населений пункт м. Чернігів
Рік народження
Діагноз Гострий Лімфобластний лейкоз
Стан дитини Проходить лікування в Чернігівський обласній дитячий лікарні

Історія


З перших хвилин знайомства розумієш, що Настя справжня леді. Вона обожнює усі дівчачі штучки, такі як блиск для губ, лак для нігтиків, танці… Її ляльки завжди мають бути гарно одягнені та мати гарні зачіски. Але найбільшою пристрастю є приготування їжі. Настині ляльки ніколи не бувають голодні:) Дівчинка полюбляє готувати різні страви і пригощати ними свої іграшки. Але, так було раніше.

Сьогодні Настуся вже не так часто готує, вона лікує своїх «підопічних». У свої 5 рочків дівчинка розуміє, що у лікарні знаходиться не просто так. У своїх іграх вона тепер намагається знайти ліки, ліки які допоможуть її лялькам та їй самій швидше повернутися додому.

У жовтні минулого року Настя захворіла ангіною, піднялася висока температура, з’явилися болі у животі, дівчинка відмовлялася від їжі. Мама сама медсестра за фахом, дуже занепокоїлася, коли не могла нічим збити температуру. Нурофен зовсім не допомагав. Після загального аналізу крові виникли підозри на лейкоз, Настю доправли до Києва і зробили пункцію. Діагноз не підтвердився. Та вже у січні в маленької знову піднялася температура й з’явилися болі в суглобах. Після повторного обстеження, у дівчинки виявили підступну і страшну хворобу – лімфобластний лейкоз. Зараз Настя Кулибаба перебуває у Чернігівській дитячій лікарні.

Просимо відгукнутися усіх, хто може будь якою копійкою допомогти зібрати усе необхідне для лікування. Якщо ж хто просто побажає зробити Анастасії невеликий подарунок (наприклад пластилін чи ляльку…) це також підтримає дівчинку у цей складний період. Допоможемо разом!

Обновлено 24.02.17
Кулібаба Анастасія продовжує свою боротьбу з однією із найстрашніших хвороб. Зараз її організм бореться і ми можемо підтримати її своєю вірою і молитвою. Насті зупинили введення хіміопрепаратів через підвищення температури і болі в животі. Також у неї критично знизилися показники крові, тому їй розпочали введення препаратів крові.
Після прийому преднізолону у маленької з’явилася рвота, головний біль, та пришвидшилося серцебиття. Дівчинці зараз дуже важко, та НЕ МОЖНА ЗДАВАТИСЯ! Це початок складного шляху, але ми віримо, що разом із нашою спільною підтримкою вона його пройде.
У маленької є всі шанси на одужання. Наразі дуже потрібна Аспарагіназа 10000 ( хіміопрепрат), ціна за один флакон 2500 грн, потрібно 6 фл . Разом це 15000 грн.

Обновлено 16.03.17
Красива та розумна дівчинка, 🎨 дуже творча і позитивна – Кулібаба Анастасія.
Незважаючи на періодичні болі в ніжках та внутрішніх органах, вона все ж посміхається. Її організм бореться і це найголовніше. Зараз Настя проходить перший блок хіміотерапіїї попереду складний шлях, але маленька впорається.
📌Дякуємо усім за підтримку та допомогу!
Ваша участь неймовірно важлива для неї!

Обновлено 06.04.17
🙂У конкурсі «Міс Яскрава посмішка» однозначну перемогу отримала б Кулібаба Анастасія. Тільки но погляньте на це диво Справжнє Весняне Сонечко🌞, інакше і не скажеш.
💊Настя проходить зараз другу половину першого протоколу хіміотерапії. Наразі негативні реакції відсутні. Дівчинці зменшили дози гормонів. На сьогоднішній день її стан стабільний.
Хочеться , щоб лікування так проходило і надалі.

Обновлено 26.05.17
Мамина квіточка, татова радість, сімейна гордість, або просто – Настуся. 🌺Така маленька та тендітна, але в той же час така смілива та доросла.
🏡Анастасія Кулібаба змогла провести вдома 2 тижні. Її щастя не мало меж, адже поруч були тато та мама і можна було гратися з ними цілісінький день, а потім разом дивитися улюблені мультики.
Нещодавно Настя повернулася разом з мамою до лікарні🏥 Зараз маленька знаходиться на тридобовій хіміотерапії, дівчинка вже розпочала другий протокол лікування. Її стан стабільний, самопочуття добре.
💊На сьогоднішній день Настуся має необхідність у препаратах для підтримки роботи внутрішніх органів та систем, а також маленькій необхідні фізрозчини, глюкоза, Бісептол, Ніфуроксазид…


ФОТО


Інші записи