Cause

Контакти родини

(097) 053 16 83 Наталія (мама) Будь–ласка просимо при переказі коштів вказувати зазначення платежу для Лесько Юлії

Інформація

ФІО Лесько Юлія
Населений пункт м. Щорс, Чернігівська область
Рік народження 23.11.2012
Діагноз ГОСТРИЙ ЛІМФОБЛАСТНИЙ ЛЕЙКОЗ
Стан дитини Проходить лікування в Чернігівський обласний дитячий лікарні

Історія

З радістю хочеться писати новини як хтось поборов хворобу та вже їде додому, та як же важко писати та просити допомоги маленький дівчинці Юлі, яка 01.04.2016 р поступила до гематологічного відділення при Чернігівський обласній дитячий лікарні з діагнозом «ГОСТРИЙ ЛІМФОБЛАСТНИЙ ЛЕЙКОЗ». Їй 3 роки. В сім’ї ще 3 діток. Старшому Денис – 16 років, Паша – 13 років та Оля – 6 років. Юля найменша. Мама виховує діток сама. Проживає сім’я в м. Щорс, Чернігівська область.

Юлечка майже не хворіла, така весела , енергійна….. В кінці січня 2016 року, коли вона пішла в садочок , почала жалітися що болить ручка ( правий ліктьовий суглоб), з мамою поїхали до лікарні в м. Щорс, там зробили рентген , та сказали що нічого нема. Але ручка продовжувала боліти, і мама в кінці лютого поїхала до лікарні в інше місто, м. Корюківка ( Чернігівська область). Там сказали, що невеликий перелом і наложили гіпс. Здали аналіз, гемоглобін був 80, порадили їхати до Чернігівської дитячої лікарні, та не поїхали, бо як сказала мама : «Саме не було грошей, ще й Оля захворіла — вітрянка, тому лікар виписав препарати заліза, і ми лікувалися вдома».
21.03.2016 р зняли гіпс, а вже 27.03 піднялась температура до 38,50 С. Юля дуже зблідла, стала кволою, появилися поодинокі геморагії на тулубі, гемоглобін не піднімався, це занепокоїло лікаря – педіатра, і він дав направлення на Чернігів.

04.04.2016 р їй зробили стернальну та люмбальну пункцію, дані аналізів показали 96% бластів. Діагноз був підтверджений в ОХМАТДИТі в «РЕФЕРЕНС ЛАБОРАТОРІЇ»
Юлечка дуже ніжна та така тендітна дівчинка. Завжди посміхається, посмішка така хоча майже завжди плаче, бо не розуміє що трапилося. Уколи, пункції, крапельниці….
Зараз вона проходить перший курс хіміотерапії. І без нашої з вами допомоги їй не справитися . Бо всі препарати купується. На даний момент потрібно АСПАРАГИНАЗА 5000 – 8 фл, один флакон коштує 2000 грн , нам вдалося купити 4 флакона, та ще потрібно 4 , це 8000 грн. Будемо вдячні за будь яку допомогу, кожна гривня може врятувати життя. Дякуємо небайдужих людей які привезли одяг для Юлечки.
ДОПОМОЖЕМО РАЗОМ!!!!!!!!

Оновлено 19.05.16
Юля зараз закінчила перший протокол 1 блока. (L – Аспарагіназа та вінкристин). Це дало про себе знати. Почала часто плакати, упав настрій, апетит. Розпочалась грибкова інфекція, тому було назначений протигрибкова терапія (Віфенд), піднялась температура. Зробили пункцію, вона показала, що кількість бластів зменшилась на 7,2%. Хоч і невеличка перемога, але ж перемога.

Деякий час з Юлею перебуває бабуся, так як вдома ще троє діток і мама їздить до них провідати, адже всі вони дуже сумують за ними, та дуже чекають. Для сім’ї дуже важлива ваша підтримка, це підіймає віру та дає сили. Бо кожен з нас то краплинка добра і тільки всі разом ми океан.

Оновлено 26.07.16 р
Є такі люди-світлячки, які світяться, навіть коли дуже-дуже темно. Серед них наша маленька принцеса Юля, коли її нічого не турбує .Але як же тяжко переносить вона хімітерапію. Ось і курс Цитозара дався для неї не легко. Бо після кожного введення різко падали аналізи, тому постійно вливали Еритроцитарну масу та Тромбо масу. Тому замість 3 днів перерив ( по протоколу) затягувалося до 10 днів. 20.07.16 року нарешті закінчився 1 блок. 14 днів перерив,але додому наша Юля так і не поїхала, бо знову знизилися аналізи. Більше всього радіє коли немає катетера, бо завжди показує ручки і повторює : » Дивись, у мене немає катетера». Як би хотілося щоб в неї його зовсім не було, і вона раділа по іншій причині ( граючись на гойдалках, дитячому майданчику бігаючи по траві, ходячи до дитячого садочка… ). Ми на це дуже сподіваємося, віримо і всі разом молимося за нашу таку тендітну світлу дівчинку. Дякуємо за вашу підтримку та допомогу!!!! Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя та здійснення мрій.

Оновлено 15.09.16 р
Нарешті в нашої маленької принцеси гарні новини. Під час перериву між крапельницями, її відпускають на 1 тиждень додому. Там сестричка та 3 братика, завжди чекають її з нетерпінням. Та коли вона їде до лікарні, всі вони проводжають і так сумно дивляться їй в слід. Юлечка держиться молодцем, вона розуміє що їй треба лікуватися і там у палаті сумує за нею Міланка Бублик.

Оновлено 01.11.16 р
Наша маленька, тендітна Юлечка, так би мовити такий дзвіночок у відділенні. Коли вона сміється, чує все відділення, і всі в унісон починають посміхатися і відчувається нібито всі негаразди та тривоги відступають. Ось таку силу має дитячий сміх.

Прекрасна посмішка дитини.
В ній чистота, тепло і свіжість,
Вона засяє в сірі днини
І подарує щиру ніжність.
Чи порівнятись з нею може
Краса садів у буйнім цвіті?
Вона змінити допоможе
Все у навколишньому світі.
Позаживають в серці рани,
Пройдуть дощі, минуть печалі,
Від посмішки душа розтане
Й полине ввись, щоб жити далі.

Юля знаходиться на останньому протоколі хіміотерапії. На сьогоднішній день маємо гарні новини, з’явився апетит (тому що почала приймати гормони), навіть набрала 2 кг. На введення препарату Аспарагіназу, дала алергічну реакцію, тому вводили ОНКОСПАР, добре ,що він є в лікарні. Бо один флакон коштує більше 50.000 грн. Аналізи в межах норми та й настрій покращився. Дуже полюбляє дивитися мультики і ліпити пластилін.
Всім дякуємо за допомогу та підтримку, адже разом об’єднавшись ми можемо зробити набагато більше. Допомога ще дуже потрібна, адже попереду ще тривале лікування, ще 1 рік вона буде приймати таблетовану хіміотерапію (Пури–Нітол та Метотріксат).

Оновлено 12.11.16 р
Наша маленька «Міс Посмішка» Юля вже скоро має фінішувати, але ще попереду останній блок, тому будемо молитися за неї, і вірити, що все буде добре. Вона мужньо та терпляче проходила всі протоколи. Її посмішка так ніжно зігріває серце і довго ще чути відлуння її дитячого, дзвінкого голосочку.
Зараз їй вводять хімію, і є невеликі ускладнення, піднялася температура, тому призначили ліки НЕЙРОВІТАН та Еспа-Ліпон, щоб підтримати організм в боротьбі з хворобою.
Дякуємо кожному за допомогу і Добре серце.!!!!

Оновлено 26.11.16 р
Ось ніби то ближче до фінішу, але трапляються перешкоди. Піднялася температура, в легенях з’явилися хрипи. Тому знову «Стоп терапія» на 7 днів. Не набагато, але впали показники крові. Сама Юля почуває себе добре, грається, сміється. А 23.11 відсвяткували її день народження, 4 роки. Як завжди гарний та смачний торт з улюбленими героями Свинка Пеппа, та подарунок «Play Doh перукар», вона довго про це мріяла і завдяки Наталії Осіковської, мрія здійснилася. Як говорять: «У добра завжди є руки, руки щирих людей з відкритим серцем».

Оновлено 17.12.16 р
Ця непосидюча дівчинка вже закінчує останній протокол. Лесько Юля продовжує дивувати всіх своєю активністю. Навіть коли має не дуже гарне самопочуття, вона все одно продовжує рухатись. А як інакше, адже рух – це життя :)
Траплялось різне: було і підвищення температури, і падіння показників лейкоцитів, що і вплинуло на незначну затримку протоколу. Через це на новорічні свята дівчинка швидше за все залишиться у лікарні.

Оновлено 04.01.17 р
Цей день так чекають мами та діти. Ось і наша маленька, непосидюча Юля пройшла всі протоколи лікування і відправилася додому, до своїх братиків. По переду ще 1,5 року таблетованної хіміотерапії, але не дивлячись на те, що вона така ніжна. малесенька та тендітна, так мужньо та сміливо боролася з хворобою і продовжує це робити. Дякуємо кожному за вашу підтримку, допомогу, віру, молитви. Ця маленька смілива дівчинка потребує і подальшої вашої допомоги, адже потрібна таблетована хіміотерапія (Меркаптопурін, Метотріксат та голки для стернальної пункції). У Бога немає інших рук, щоб творити добро, крім наших!!!!

Оновлено 20.03.17 р
☺Така щира та дивовижна посмішка, сяючі очі, дзвінкий сміх… А все знаєте чому? А все тому, що життя справді прекрасне. Ця маленька дівчинка знає, попереду в неї ще так багато цікавого та прекрасного💗
Лесько Юля зараз знаходиться на таблетованій хімії. В маленької навіть потроху почало відростати волоссячко 🌺
🌑Єдиною хмарою залишається стан печінки. Хімія все ж дала про себе знати. Печінкова проба перевищує допустимі показники у 4 рази. Тому для відновлення функціонування органу дівчинці необхідні Гептрал, Еспа-Ліпон, Бетаргін.
Допоможемо разом!

Оновлено 19.05.17 р
Маленька і чарівна✨ принцеса👑 Лесько Юля, нещодавно приїжджала з візитом до дитячої лікарні🏥,де їй провели черговий контроль спинномозкової пункції.
📌Результати хороші. Щоправда трішки непокоїть печінка, тому дівчинці назначили Бетаргін.

Та наразі принцеса Юлія вже повернулась додому, тобто до свого замку🏰, адже на неї чекали відважні лицарі ( її люблячі брати) 🙂 🙂.
Ну а ми бажаємо маленькій здоров’я та здійснення усіх заповітних мрій. Певно що у принцес їх чимало🎁🎀


ФОТО


Інші записи