Cause

Контакти родини

Мама: (068) 130 46 35 (Олексієнко Юлія Геннадіївна) Будь–ласка просимо при переказі коштів вказувати зазначення платежу для Мальченко Мілани

Інформація

ФІО Мальченко Мілана
Населений пункт Чернігівська область, м. Ніжин
Рік народження 14.09.2012
Діагноз Гострий Лімфобластний лейкоз
Стан дитини Проходить лікування в Чернігівський обласній дитячий лікарні

Історія

ДУЖЕ ПРОСИМО ВАШОЇ ПІДТРИМКИ! ДОПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ДІВЧИНКУ.
💟Мальченко Мілана у свої 5 рочків завжди дивувала усіх оточуючих своєю кмітливістю, артистичністю та активністю. Вона обожнювала віршики та прогулянки у парку. Та зараз маленька дуже змінилася.
Наприкінці листопада минулого року, Мілана потрапила до лікарні зі збільшеними підщелепними лімфовузлами, діагноз – лімфаденіт. У лютому Міланку проконсультувала головний гематолог, директор центру ТКМ хіміотерапії – Донська С.Б. Після пункції кісткового мозку,згідно заключення Референс лабораторії , Мілані встановили діагноз – гострий лімфобластний лейкоз. Зараз дівчинка знаходиться у Чернігівській дитячій обласній лікарні у гематологічному відділенні.
Міланці наразі зупинили введення хімії. Так як розпочалися реакції організму: розвинувся гострий панкреатит, з’явилася слабкість та лихоманка, біль в ніжках (маленька майже не встає), дуже поганий апетит, ротова порожнина та губи дівчинки вкрилися ранками.
😟Емоційний стан Міланки також складний. Маленька не розуміє чому вимушена знаходитися у лікарні коли на вулиці таке яскраве сонечко, дівчинка дуже сердиться на маму через те, що та обстригла її гарне волосся. Мама докладає неймовірних зусиль аби підтримувати донечку, але маленькій зараз дуже важко.
На лікування дівчинки вже витрачено 50 000 грн, мама зараз знаходитися з донечкою у лікарні. Міланці просто життєво необхідні антибіотики, та ін. дорогокоштуючі ліки (Аспарагіназа, Єспа-Ліпон, Есенціалє та ін.)

Оновлено 24.03.16
У маленької принцеси Мальченко Міланки вже є позитивні зміни. Кризис минув!
Дівчинка продовжує перший протокол лікування. Міланці вже навіть потроху зменшують дози гормонів. Правда через це виникло тимчасове зниження апетиту та перепади настрою. Нажаль, біль у животі поки ще не зник.
На сьогоднішній день Мілані необхідний Гептрал, Коломіцин, Нексіум. Будемо дуже вдячні навіть за найменшу підтримку.
✊Разом ми сила! Разом ми можемо допомогти!

Оновлено 14.04.17
🎀Маленька приннцеса Мальченко Мілана зараз немов сонечко за хмарами. Через складний емоційний стан у неї часті перепади настрою. Коли «хмарки розходяться» Міланка грається, посміхається та активно спілкується, але коли «хмарки находять» знову – плаче і сумує.

💊Наразі через температуру у дівчинки «Стоп терапія». Критично впали лейкоцити (0,5), це означає,що захисна функція організма дуже маленька. Тому вона не виходить з палати, адже навіть з найменшим збудником будь-якої хвороби організм не впорається. Задля попередження появи інфекції Мілана проходить антибактеріальну терапію. Також в маленької дуже погіршився апетит.

Сподіваємось і молимось, що невдовзі її стан покращиться та дівчинка знову продовжить лікування. Тільки разом ми можемо забезпечити Міланку усіма необхідними медикаментами!

Оновлено 12.05.17
🐻❤Мабуть у кожного із нас у дитинстві була улюблена іграшка. Така побита часом та старенька, але в той же час така близька та рідненька. Вона той друг з яким не страшно. І саме такий товариш є у Мальченко Мілани. Ведмедик Тедді допомагає дівчинці засинати, та бороти усі страхи.
Хоча напевно і без нього маленька б з усім впоралася, адже вона дуже смілива.
💊Зараз у Міланки середина першого протоколу лікування. В понеділок (08.05) дівчинці робили пункцію кісткового мозку. Результати аналізів показали, що він поступово відновлює свою роботу. Лікування діє, отже перемога обов’язково буде за нами!
Якщо Ви бажаєте підтримати лікувальний процес сміливої маленької принцеси Мальченко Мілани, просимо надсилати допомогу на рахунок :
5169 3305 1096 5012
МФ «ім. В. Нестерчука БФ»
ЄДРПОУ 38620912
МФО 300711
Приватбанк, Печерський філіал
р/р 26007052745689
Призначення платежу: Благодійна допомога на лікувальні процеси, ПІБ (Мальченко Мілана) (Без ПДВ) карточка на ім*я Литвинова Наталія Іванівна ( директор фонда)

Оновлено 08.06.17

Ніжки, ніжки, ручки, ручки,
Хочуть, хочуть погуляти.
Одягайтеся, швиденько,
Підем сонечко вітати.🌞

А ще стрибати, грати та гойдатися на качелях. Дуже любить малювати фарбами 🎨. Маленька зірочка, 🌟Міланка Мальченко, нарешті змогла вийти на свіже повітря та порадіти щойно розпочавшомуся літу. І ми усім серцем віримо що аналізи та гарне самопочуття дозволять дівчинці робити це частіше. Адже Мілана дуже товариська та активна дівчинка і сидіти в палаті для неї справжня мука.

Нещодавно Міланка розпочала другий протокол хіміотерапії, все йде добре. Та для продовження лікування дівчинці дуже необхідний хіміопрепарат 💊 Метотріксат (8 ампул по 1000 мг), його ціна 650 грн. Разом це — 5200 грн
Для однієї людини це значна сума, але разом ми можемо її зібрати. Вона чекає нашої допомоги!!!!!!!!!

ФОТО


Інші записи