Cause

Контакти родини

Мама: 093 18 65 237 (Малюк Оксана)

Інформація

ФІО Малюк Дмитро
Населений пункт м. Чернігів
Рік народження 28.03.2014
Діагноз Гострий лімфобластний лейкоз
Стан дитини Проходить лікування в Чернігівській обласній дитячій лікарні (гематологічне відділення)

Історія

Літо…. Пора відпусток. Та нажаль хвороби у відпустки не ходять. Так і 20.07.2016 року до Чернігівської обласної дитячої лікарні (гематологічне відділення) поступив наш 2,5-річний Діма Малюк, з діагнозом «Гострий лімфобластний лейкоз».
Так прізвище саме для нього, бо він насправді малюк, який ну дуже любить бігати, галасувати, бешкетувати, складати свої конструктори… Він дитина. Але лейкемія підкидає недитячі випробування: сидіти в палаті, прикутим до цілодобових крапельниць, терпіти болі, боротися зі страхом… А ще його торкнулась нестерпна ситуація з відсутністю життєво важливих ліків у лікарнях! Зараз розпочато 1-й протокол хіміотерапії. Зреагував на неї підняттям температури, слабкість, немає настрою. Мама виховує дитину одна з бабусею. Тому звернулася за допомогою, бо говорить що без підтримки та допомоги інших небайдужих людей їм не справитися.

Оновлено 15.09.16
«Ми все пройдемо, ми поборемо хворобу, не буду здаватися». З такими словами та зі сльозами на очах розпочали лікування нашому ще одному маленькому герою. В голові все змішалося… Діагноз… Сльози крик « Хочу додому» ..Погані аналізи.. Відчай…А серце матері говорить і вірить в інше « Все буде добре».
22 дня Діма отримував полі хіміотерапію. Нібито якісь промені пробивалися через темряву, але день за днем приносили неприємні новини.
З 18.08 по 22.08 розпочалася « фібрильна нейропатія» ( на фоні такої терапії рівень лейкоцитів критично зменшився в зв’язку з чим, оборонна система організму дала збій. На фоні цього почала підніматися температура до 39.
26.08 стан погіршився, була підозра на гостре порушення мозкового кровообігу, з’явилася неврологічна симптоматика ( став слабким, відмовився від їжі, не відкривалося праве око, куточок рота з правої сторони був піднятий в гору, посмикувалася права кінцівка) . Після спинно – мозкової пункції показала великий рівень клітин. Почали активно проводити антибактеріальну терапію ( Меронем, Ванкоміцин, Віфенд). Лихоманка не зникала. Тому призначили інші антибіотики та протигрибкові. Після певних діагностичних дій виникла підозра на Абсцес головного мозку. Тому після таких симптомів лікарем було прийнято рішення перевести Дімку в ОХМАТДИТ в відділення гнійної терапії. 14.09.2016 в ранці разом з мамою на машині швидкої поїхали до лікарні. На даний момент знаходяться там.
Мама в розпачі, всі кошти що назбирали своїми силами просто з великою швидкістю прямують до аптек. Бабуся нашого маленького світлого сонечка намагається збирати, просити. Які препарати призначать там ми ще не знаємо, але одне точно – не дешеві. Тому, просимо допомоги. Люба сума може врятувати життя!!!!!!! За кожне зроблене добро обов’язково вернеться сторицею в ваше життя!!!

Оновлено 19.11.16
Коли вiн дивиться у вiкно та кличе кошенят: «Кись,кись…», то здається що це здоровий та активний хлопчик. Добре ïсть, грається, бешкетує, не сидить на місці Дiма дуже любить гратися i навiть катається по палатi на великiй машинi. Але такi днi, на жаль, у нього настають не часто… Стан буває різний, температура, знервованiсть, швидка втома. Діма має дуже слабкий імунітет, тому потребує постійного введення ліків (антибіотиків та протигрибкових препаратів). Коли він вдома він щасливий, і так не хоче їхати до лікарні. І мамі хочеться заснути і прокинутися, і щоб все це було сном, все залишилося позаду. І,як прикро, що це не сон.
Полі хіміотерапія основного захворювання (Лейкозу) призвела до «страшних» ускладнень. Приєдналася грибкова та бактеріальна інфекція , яка дуже важко піддається лікуванню. Абсцес правої скроневої ділянки, Остеомієліт верхньої щелепи справа, тромбоз сонної артерії… Праве око нажаль так і не відкривається. Занадто багато діагнозу для такого маленького хлопчика.
Він дуже багато отримав ліків, але все дарма. Інфекція залишається. З 14.08 по 08.09 знаходився на лікуванні В ОХМАТДИТI, потім повернувся до Чернігівської лікарні. Так як головне лікування він не може проходити через ускладнення. Хоча є і добрi новини: лiкарi кажуть, що лейкоз не прогресує…
На долю Дiми випало тяжке випробування, але ми продовжуємо вiрити що вiн впорається. Вірити…..


ФОТО