Cause

Контакти родини

Бабуся Марії: 063 970 39 21 (Наталія Іванівна)

Інформація

ФІО Марія Кмита
Населений пункт Чернігівська обл., Ріпкинський р-н, с. Вербичі
Рік народження 03.12.1999
Діагноз Лімфома Ходжкіна
Стан дитини Машу було прооперовано, але пухлину видалити вже було запізно. Винесено вердикт лікарів ОХМАТДИТа, єдиний вихід це препарат Адцетріс (Брентуксімаб ведотин)

Історія

Маша Кмита 03.12.1999 р.н., Проживає Чернігівська обл., Ріпкинський р-н, с. Вербичі. У лютому 2013 році встановлено діагноз «Лімфома Ходжкіна». Пройдено 6 курсів хіміотерапії та 2 курса променевої терапії. У Маші мама та тато слабочуючі, рідних у неї немає крім бабусі.
Марія мріє бути співачкою, так як всі пісні в школі виконує вона, не маючи змоги навчатися співати, Маша сама вчилась на слух, слухаючи пісні улюблених виконавців і виконувала їх під мінусову музику. Змогли організувати їй зустріч з одним із улюблених співаків Олегом Вінніком, який провів з нею цілий день, та на своєму концерті заспівав з нею одну зі своїх пісень. Єдина мрія Маші зараз це видужати, піти в школу, та зустрічатися і проводити свій час з друзями.

Дівчинка часто продовжувала хворіти, була дуже слабою. Лікарі часто боролися з грибками в легенях, лікарня стала її другою домівкою. Вже у вересні 2014 році розпочався рецидив поточного захворювання , чергові бронхоскопії, КТ, пункції і.т.д., знову 3 курса хіміотерапії, та курс високо дозованої., 5 лютого 2015 року було зроблено Аутотрансплантацію кісткового мозку на базі ОХМАТДИТа. Машу було прооперовано, але пухлину видалити вже було запізно, взяли на біопсію, виявилася злоякісна. Було винесено вердикт лікарів ОХМАТДИТа, єдиний вихід це препарат Адцетріс (Брентуксімаб ведотин), ціна одного фл. 67 тис.грн, на один курс потрібно 2 фл, взагалом від 8 до 16 фл.

Оновлено 10.11.15:
Маша почуває себе добре, але часто хворіє простудою, із-за слабкого імунітету 13.11.15 року будуть вводити «АДЦЕТРІС», і після робити КТ. Ми продовжуємо збір на цей преперат, так як Маші ще треба вводити його до 16 разів, а це в сумі становить 2 128 000 грн. Тому сім’я Маші розраховує на нашу допомогу, їм така сума не підйомна, сім’я живе тільки на пенсію по інвалідності. Тому давайте всі ми будь – ласка об’єднаймося і разом допоможемо дівчинці боротися з недугою.

Оновлено 11.12.15:
Маші було введено АДЦЕТРІС (6 раз), почуває себе Марійка добре, наразі вдома, готується зустрічати Новий рік з друзями. Дякуємо всім небайдужим хто допомагає Марійці боротися з недугом, хто дарує їй надію на здорове та щасливе майбутнє.

Я так хотела быть счастливой,
Я так хотела просто жить.
Идя по жизни неторопливо,
Как все люди-мечтать, любить

Но мечтам моим не суждено,видать,сбыться,
И день страшнее ото дня,
Мой дом заменила сейчас мне больница,
Болезнь оковала меня.

Смотрю из окна я больничной палаты,
На небо, и хочется спросить:
«За что?»,»В чем я виновата? »
Но небо лишь предательски молчит.

И вот стою я у обрыва,
И тянет что-то вниз меня
Но я не оступлюсь, хочу я быть счастливой,
И буду, перетерплю все я!

Цей вірш написала Маша, з великою надією на здорове, радісне та щасливе майбутнє. Завдяки благодійному концерту «Творити, щоб жити», ми змогли купити ліки і 10 грудня їй мають їх ввести, це буде 6 введення, а потрібно до 16 введень, тому ми не зупиняємося в допомозі Маші в її бажанні жити. Дякуємо кожному за допомогу, за небайдужість та добре серце. І нехай тільки посмішка буде на обличчі Маші!!!

Оновлено 01.02.16:
Маша зараз почуває себе добре, 09.01 було введено Адцетріс, це вже було сьоме введення, весь час вона знаходиться дома, вчить англійську, спілкується з друзями, аби на деякий час забути про свою хворобу, 05.02.16 року вже як раз буде половина лікування, восьме введення, на ці два ведення та на подальше лікування Маші допомагає придбати Адцетріс фонд «Таблеточки», тому всі кошти, які поступають для Маші ми переводимо на її рахунок, фонду «Таблеточки». Також Машуня кожного для приймає антибіотик «Кларитроміцин», відхаркуючи препарати «Амбробене» та гормон «Преднізолон», і приймати їй потрібно весь курс лікування. Після восьмого введення планують робити КТ, ми віримо, що хвороба піддається лікуванню і Маша нарешті зможе піти в школу, продовжувати жити, мріяти і радуватися життю. Родина Маші кожного дня дякує Богові за тих людей, які прийшли на допомогу, не залишили їх на одинці, зі своїм горем, за молитви, за фінансову підтримку, за кожне добре та щире слово.

Оновлено 05.02.16:
Маші ввели «Адцетріс», це вже було восьме введення. Половину шляху пройдено, він був не легкий, але результативний. Маша почуває себе добре, коли питаєш: «Як ти себе почуваєш», відповідає : «Ой, так добре». То ми віримо, що наступна половина шляху дасть позитивний результат, і ми завжди будемо чути від Маші: «Як добре я себе почуваю».

Оновлено 01.03.16:
Було вже 9 раз введено « Адцетріс», перенесла вона добре, на три дні затрималась в лікарні, капали антибіотики, так як був «Гострий бронхіт», на разі вже дома і чекає наступного введення. Пішла в школу, де бере завдання і вдома навчається, самостійно вчить англійську мову. І в нас гарні новини 1.03.16 Маші робили КТ, пухлина зменшилась на 1 см. Це підняло настрій та віру Маші. Хочемо подякувати Благодійному фонду «Таблеточки», які допомагають купувати Адцетріс, це дає змогу Маші вчасно отримувати лікування. Ми продовжуємо купувати їй Лейкеран, ціна якого 2290 грн, вона приймає його під час введення Адцетріса, Амбробене в сиропі, та Кларитроміцин 500 мг, які вона приймає постійно.

Оновлено 28.03.16:
22.03.16 року Маша поступила у відділення з Гострим обструктивним бронхітом, де їй було проведено антибактеріальна терапія, бо в такому стані не можна було вводити Адцетріс, та коли стан її покращився 27.03.2016 Маші знову ввели цей препарат, який допомогли купити Благодійний фонд «Таблеточки». Це вже було десяте введення. Перенесла вона його добре, почуває себе набагато краще, жде вже коли її випишуть додому, де вона продовжить навчання. Всі рідні Маші та сама Маша передає всім всім небайдужим людям які її підтримують, це насправді дає силу та бажання жити і не здаватися.

Оновлено 18.04.2016 :
Маша вже отримала одинадцяте введення «Адцетріса», почуває себе добре, ми всі віримо що вже наближаємося до перемоги над хворобою, адже « екватор»ми вже перешли, є позитивна динаміка, та головне Машуня має «бойовий дух», та вірить в повне одужання, а ми її в цьому цілковито підтримуємо!!!

Оновлено 01.05.2016:
.05.2016 року Маші було введено вже 12 раз « АДЦЕТРІС», який допомогли купити БФ «Таблеточки». Почуває вона себе добре, навіть рум’янець з’явився на обличчі. Аналізи в межах норми. Ми продовжуємо вірити і надіємося на найкращий результат. Сама Маша та її рідні дякують всіх хто допомагає, підтримує їх, бо це дуже важливо. Маша займається вдома уроками, вчить англійську та співає. І вже співала в рідній школі.

Оновлено 06.07.2016:
23.06 Маша пройшла вже 14 введення «АДЦЕТРІСА», який допомагають купувати БФ «Таблеточки». Почуває Марія себе добре, аналізи в межах норми. Саме головне що ми всі віримо і сподіваємося лише на хороші новини, адже Маші залишилося ще 2 введення, потім КТ в ОХМАТДИТі і вже буде остаточний результат. Зараз їй залишилось купити останній флакон ЛЕЙКЕРАНа1100 грн , це не великі кошти, але для родини це значна сума. Допоможемо разом Маші дійти до перемоги над хворобою, бо вона дуже сподівається, що вже цього року піде до школи. Вдячні за будь яку допомогу.

Оновлено 15.09.2016:
Трішки новин про нашу Машу. 08.08.2016 фініш по «АДЦЕТРІСУ». Аналізи в нормі. 14.08.16р зробила ПЕТ-КТ , чекаємо результатів. І звичайно ми надіємося і віримо тільки в найкращий .Маша на 1 вересня пішла в свою рідну школу, і єдине бажання це сісти за парту і навчатися, навіть в ранці рано готова прокидатися, щоб йти до школи, а не знову їхати до лікарні. Тому всі разом в своїх молитвах до Бога згадайте про Марійку, віримо що вже трішки ,ще крок і марафон хвороби фінішує, почнеться нове життя, без страху, переживань… Віримо, що нарешті всі тучі розійдуться і в її житті яскраво засяє сонечко.

Оновлено 18.12.2016:
Нещодавно (03.12.2016) Маша відмітила своє 17-річчя. Та вже через 2 тижня попала до лікарні з діагнозом «Бронхопневмонія». Зараз вона почуває себе краще, температури вже немає, але хрипи ще залишаються. Настрій у нашої Марічки бадьорий, бо дуже чекає того часу, коли випишуть, бо треба ж прикрашати ялинку та готуватися до святкового столу.

Оновлено 29.12.2016:
Маша 2 неделі знаходилася на лікуванні в стаціонарі дитячої лікарні з діагнозом «Бронхопневмонія». Була висока температура, тому в/в крапельно отримувала антибіотики. Після лікування стан її покращився, аналізи вже не такі запальні. 28.12.Машу виписали додому готуватися до Нового Року. Маша дуже важко переносить перебування в лікарні, адже вже 3 роки бореться з підступною хворобою. І вся родина дякує за небайдужість кожного, за допомогу і підтримку, адже це дарує надію та віру, надає сили.

Оновлено 24.02.2017:
💟Давайте підтримаємо Марію й допоможемо їй якнайшвидше стати на ноги і повернутися до школи та своїх захоплень. Маша, ти не сама! Ми усі віримо, що ти впораєшся.
Марія Кмита вже 4 роки знаходиться на паліативному лікуванні.
4 роки боротьби з хворобою вона суміщає зі школою та своїми захопленнями. Вона надзвичайно смілива та сильна дівчинка. Маша не опускає рук навіть там, де мабуть не витримали б і дорослі. Дівчина майже випускниця 11 класу і все ніби було гаразд, але нещодавно Марія потрапила у лікарню із сильним нападом задухи. Лікарі поставили діагноз: «Обструктивний бронхіт.» Зараз почався період крапельниць та антибіотиків.
🚩Дівчині необхідні Амбробене, Кларитроміцин. Також є постійна необхідність у хіміопрепараті Лейкеран.

Оновлено 07.03.2017:
Наша Машуня Кмита, наша мужня дівчинка продовжує лікування. Кожного дня крапельниці, антибіотики, але температура піднімається вище 38 . Настрій по різному, але не дивлячись ні на що, посміхається, іноді дивуємось стільки в неї мужності та сили. Дуже любить коли приходять друзі , а недавно ми творили, малювали. А ще ну дуже любить піцу, тому балуємо. Любить життя, все яскраве. Мріє навчитися професійного візажу.

На разі всі ліки вона має, антибіотики є в лікарні, як буде продовжуватися лікування ніхто не знає, тому будемо вдячні за будь яку допомогу. Вдячні за ваші молитви та підтримку цієї тендітної та такою сильною дівчинки!!!

Оновлено 24.03.16
Марія Кмита ось уже більше місяця не виходить з педіатричного відділення.
🙁4 роки боротьби з хворобою дуже змучили її. Вона втомилася від постійних крапельниць і обстежень. Її найзаповітніша мрія на сьогодні це не випускна сукня чи вишукані туфлі, дівчина просто хоче повернутися до дому.
За останній час перебування в лікарні Маша схудла на 3 кг. В неї постійно тримається температура , яка підіймається навіть до 39. Дівчину дуже турбують болі у крижовому відділі і стегні (за результатами КТ причина в остеохондрозі та протрузіях).
Коли Маша згадує дім чи друзів, то одразу починає плакати, на її долю випало страшне випробування, але ми усім серцем віримо у її одужання.
🎈Хоча стан здоров’я на сьогодні складний, але прогрес все ж є. Якщо раніше в легенях хрипи прослуховувалися у всіх відділах, то зараз вже їх стало менше. Також піднявся гемоглобін і показник тромбоцитів. Це все ж таки свідчить про процес одужання, хоч і досить повільний.
💊Наразі Марії необхідні антибіотики, обезболюючі (Кетанов, Диклоберл), Цель Т, крапельниці, розчини, препарати для підтримки функціонування внутрішніх органів, Рибоксин, АТФ, Аспаркам, Ношпа, Лазолван…
Тільки разом ми можемо допомогти! Попереду Марію чекає ціле життя…

Оновлено 08.06.16
Неймовірна сукня,👗 гарна зачіска, безперечний макіяж і справжня голлівудська посмішка.🙂 Ні, ми говоримо не про вихід світових зірок на червону доріжку,ми говоримо про випускний бал та про чарівну Марію Кмиту.💃 Закінчення школи це визначна подія для кожного підлітка, адже попереду доросле життя сповнене випробувань, мрій та цілей. Марія, ми від щирого серця бажаємо тобі лише перемог, 🏆нехай кожен день буде сповнений щастям та достатком! 🙃 Залишайся так само наполегливою та сильною і твої мрії обов’язково здійсняться! 🌠
На сьогоднішній день Маша почувається добре, хоча трохи непокоїть слабкість. Дівчина продовжує паліативне лікування. Вона не припиняє прийом препарату Лейкеран.

ВІДЕО


ФОТО


Інші записи