Cause

Контакти родини

099 06 18 773 мама Яна Будь–ласка просимо при переказі коштів вказувати зазначення платежу для Пшонного Павла

Інформація

ФІО Пшонний Паша
Населений пункт Чернігівська обл, Новгород–Сіверський р-н, с. Гремяч
Рік народження 12.07.2012
Діагноз ГОСТРИЙ ЛІМФОБЛАСТНИЙ ЛЕЙКОЗ
Стан дитини Проходить лікування в Чернігівський обласний дитячий лікарні

Історія

Паша, дуже активний , веселий, любить гратися, читати казки, а найбільше це бути з татом. Бо кожного дня він з лікарні телефонує до тата і може годинами з ним розмовляти.

В січні 2016 мама помітила, що Пашка став блідий, менш активний, почав відмовлятися від їжі, поїхали до лікарні в Новгород-Сіверський (де проживає родина в Чернігівський області), аналізи показали гемоглобін 35г/л. , бласти80%. Тому 26.01 він був доставлений до реанімації в Чернігівську обласну дитячу лікарню, де в екстреному порядку було проведено трасфузію еритроцитарної маси.

27.01.2016 пункція стернальна та люмбальна. Показник бластів 84%.

29.01.2016 заключення НДСЛ «ОХМАТДИТ» — Гострий Лімфобластний Лейкоз.

Почався перший блок хіміотерапії. Та після першого курсу стан погіршився, впали аналізи до критичного рівня, підключилася пневмонія, відкрилася носова кровотеча. Вливали, препарати крові, плазму. Температура держалася висока. Тому Пашка получив дуже високі дози антибіотиків (меронем, ванкоміцин, глево, віфенд). Тому другий курс затримався на 2 неділі.

19.04.16 р Стан стабілізувався. Аналізи покращились, та і сам Пашка знову почав посміхатися, розмовляти, ходити, але держачись за ліжко.
21.04.16р Продовжився перший блок хіміотерапії. Але почуває він себе добре, любить дуже спілкуватися, жартувати.
Допоможемо разом, бо попереду ще тривале лікування. І йому дуже потрібна ваша підтримка та допомога, бо це дає силу коли відчуваєш підтримку, піднімає віру та дає надію!!!!

Оновлено 19.05.16
Пшонний Пашка 17.05 поїхав на подальше лікування в ОХМАТДИТ. Пашка почував себе добре, та лікарі турбувалися, що він був дуже знервований. Але ми будемо писати про нього новини з ОХМАТДИТа.

Коли береш – наповнюються долоні, коли даєш – наповнюється серце!!!!!


ФОТО


Інші записи