Cause
  Ціль 120,000 UAH Допомогти

Контакти родини

(093) 788 34 87 Аня (мама) Будь–ласка просимо при переказі коштів вказувати зазначення платежу для Рябченко Романа

Інформація

ФІО Рябченко Роман
Населений пункт м. Чернігів
Рік народження 06.10.11
Діагноз Гострий лімфобластний лейкоз
Стан дитини Проходить лікування в Чернігівський обласний дитячий лікарні

Історія

Чотирирічний Рома Рябченко разом з мамою Ганною «живуть» в Чернігівській обласній дитячій лікарні вже два місяці. Їх привезли «Швидкою» з поганими результатами аналізу крові, високою температурою ( до 39), слабкістю, відмовою від їжі, періодичні болі в ногах, блідість шкірних покровів.
Загальний аналіз крові показав (12.02.16) 14 бластів, вже 19.02.16 – 48. При стернальній пункції (пункція кісткового мозку) показник бластів 93,8%. Діагноз підтвердили в ОХМАТДИТі в «РЕФЕРЕНС – ЛАБОРАТОРІЇ». Родина хлопчика досі не може повірити в цей діагноз: Гострий лімфобластний лейкоз.

Якби не результати аналізів, хлопчик майже нічим не відрізнявся б від своїх однолітків. Він рухливий, активний, бігає, грається, спілкується з дітками-сусідами з інших палат. Найбільша мрія Ромки – повернутися додому, до татка. Він дуже проситься на вулицю, адже на вікном – вже весна, гріє сонечко.
Зараз режим дня цієї родини залежить від розкладу медичних процедур. Мама з сином прокидаються о шостій ранку, бо хлопчику треба вколоти антибіотик, за годину йому капають інші ліки. О другій годині дня – ще одна крапельниця, о шостій вечора – знову укол, о дев’ятій – третя крапельниця.
Зараз у Ромчика починається другий протокол хіміотерапії, спочатку буде пункція з введенням метотріксату, потім чотири дні поспіль знову «хімія»,
(ЄНДОКСАН, ЦИТОЗАР, ПУРИ – НІТОЛ, МЕТОТРІКСАТ).

«- Ніхто не дає нам 100% гарантію на одужання, хоча взагалі-то у подібних випадках, при відносно легкій формі захворювання L1, як у мого синочка, одужання наступає у 95% хворих, — говорить мама Ромчика. Перший протокол ми пройшли доволі добре, швидко, без ускладнень. А от другий починаємо із запізненням на 10 днів, тому що після «хімії» у сина значно погіршилися аналізи. Лікування триватиме мінімум півроку.
Всі ліки нам доводиться купувати за власні кошти. Такий зараз час. Раніше онко-хворим діткам допомагала держава, забезпечувала їх препаратами для хіміо-терапії. Ми витратили на «хімію» вже понад 10 тисяч гривень, — говорить мати зі сльозами на очах. — Дуже багато грошей «з’їдають», здавалося б, дрібниці: крапельниці, шприці тощо. Кожного дня йде від 400 до 1000 грн, буває і більше, в залежності від того скільки коштують ліки. Постійно купуються антибіотики, а вони майже всі дорогі, флакон 300 – 400 грн.
Нас одразу попередили, що весь курс лікування коштуватиме близько 120 тисяч гривень. Але з такими витратами, мені здається, цю суму треба сміливо збільшити двічі-втричі.

Родина не залишається на одинці зі своєю бідою, маму з сином провідують чоловік і тато Сергій, бабусі-дідусі. До збору коштів підключилися рідні, знайомі, однокласники Ганна, колеги Сергія. Дуже допоміг колектив дитячого садочка, який відвідував хлопчик. Рома пішов у садочок в два роки 9 місяців, встиг адаптуватися, подружитися з дітками. Втім, грошей бракує. Зарплати чоловіка, постійної допомоги бабусь-дідусів не вистачає. Тому рідні звертаються за допомогою до всіх не байдужих, допомогти… Підтримати, молитвами, фінансово, інформаційно.

Життя коштує того, щоб за нього боротися…… і в цій боротьбі важлива кожна краплина. Кожен з нас краплинка добра і тільки всі разом – ми ОКЕАН!!!
Допоможемо нашому маленькому Ромчику справитися зі своєю хворобою!!!

14.04.16 Новини
Другий протокол хіміотерапії поки що затримується, із-за низьких тромбоцитів ( 49 * 10 9/л). Отримує антибіотик ЗІННАТ, та БІСЕПТОЛ і НІФУРОКСАЗІД.
На другий протокол потрібно 16 фл ЦИТОЗАРА 100, один флакон коштує 230 грн, та 4 ампули МЕТОТРІКСТА 10 мг — 800 грн
Дякуємо за вашу ДОПОМОГУ!!!!

Оновлено 19.05.16
8 травня у нашого Ромчика закінчився 1 блок хіміотерапії, який тривав рівно 3 місяці. Почуває він себе добре, лише із-за отриманої останньої хімії «Ендоксан», знизились показники крові, але за пару днів піднялися і нарешті наш веселий та енергійний Ромчик поїхав додому. Та 23.05 має вже повернутися на 2 блок хіміотерапії. Віримо та молимося за нього, що і з наступним блоком хіміотерапії Ромчик обов’язково справиться. Просимо також вашої підтримки, ваших молитов. Що є важливіше за життя? Тому допоможемо разом Ромчику подолати цю хворобу. Бо все те добро яке ми робимо, обов’язково вернеться сторицею.
Наразі Ромчику потрібен Пурі–Нетол1200 грн.

Оновлено 03.06.16
З 23 травня у Ромки розпочався другий блок хіміотерапії, з прийняттям «Пури – Нітол» , 29.05 підключили крапельницю на 3 доби з високо — дозованим Метотріксатом. Аналізи показали високий рівень лейкоцитів 12х1019, піднялась температура до 380 С, призначили антибіотик – АМОКСІКЛАВ. Ромчик, який не може всидіти на місці, говорить без перестану, зараз майже весь час спить, знизився апетит, відчуває слабість.
Та ми віримо, що скоро наш маленький веселун знову буде лепетати на всю палату, повчати лікаря та гратися зі своїми улюбленими іграшками.
Тому ваша будь – яка допомога та підтримка важлива та цінна. Як кажуть:
«З миру по нитці – голому на рубашку» А сам Ромчик бажає вам всім міцного здоров’я, щастя, любові та нехай за всі ті добрі справи які ви робите вам вернулося сторицею!!

Оновлено 23.08.16
Якже не хоче Ромчик повертатися до лікарні на останній протокол лікування.Майже місяць він був вдома, а тут час їхати до лікарні. Поставили підключичний катетер, так як вже всі вени на ручках та ніжках сколоті. Почуває себе після крапельниць добре, але скаржиться на біль в ніжках. Аналізи бувають різні, але не критичні. Найбільше Ромчик полюбляє гратися зі своїми друзями, Міланкою Бублик та Лесько Юлією, та складати «Лего — Нінзяго». Він постійно всім говорить ,що йому залишилося зовсім ще трошки, і він буде святкувати свій день народження вдома (6 жовтня). Що ж ми в це теж дуже віримо, і надіємося.

Оновлено 31.08.16
Наш маленький герой, який так любить гратися і постійно розмовляти, щось розповідати, бігати, бо не може всидіти на одному місці. Але зараз навіть не піднявся з ліжка, щоб поговорити з татом з вікна, якого весь час чекає. ЧОМУ?? Бо в Ромчика пішла на вінкрістін (хіміопрепарат) реакція (полінейропатія). Дуже болять ніжки із за м’язової слабкості, біль при ходьбі чи будь якому русі, та дуже став знервований, піднялася температура до 39. Тому він терміново потребує ведення препарата «ЄСПА — ЛІПОН». Він допоможе зняти всю цю симптоматику, що допоможе знову йому ходити і не відчувати болі. Ціна 409 грн за 10 ампул. Це невелика сума, але для сім’ї це суттєва, бо кожного дня купуються різні ліки, але нас багато, кожна гривня важлива та суттєва. Тому не будемо байдужими, адже Ромчик заслуговує на Диво і це диво можемо зробити ми з вами!

Оновлено 15.09.16
З 8.09.2016 р. у Ромки розпочався В – протокол ІІ – го блоку. Це останній протокол, та дається він нашому Ромчику не легко. Після того як ми писали що у Ромки дуже боліли ніжки, була м’язова слабкость, біль при ходьбі чи будь якому русі,капризував,піднімалася температура до 39. Але після лікування препаратом » ЄСПА — ЛІПОН», йому стало краще. Менше вже скаржиться на біль в ніжках, але поки що приходиться лежати, так як в ніжці стоїть катетер.
Після розпочатого блоку (через 3 дні) припинили введення хімії, як говорять мами між собою « стоп терапія», бо різко впали аналізи ( лейкоцити 0,7, гемоглобін – 77 ). Тому наш маленький герой не може виходити з палати,бо з такими показниками дуже легко «підчепити» інфекцію. Зараз приймає протигрибковий препарат, слабкий і дуже дуже хоче додому. Ми всі разом будемо підтримати та вірити, що наш Ромчик сильний, мужній і зможе подолати цю хворобу!!!!!

Оновлено 14.10.16
06.10.2016 Ромчик відсвяткував своє п’яте день народження. В цей день він мріяв бути з рідними вдома, але за даних обставин він залишився в лікарні. Тому для нього зробили та організували незабутнє свято, торт прикрашений Angry Birds, подарунки, а головне з самого ранку його вітали друзі, які разом з Ромчиком та мужньо борються з хворобою. Мабуть на всю лікарню було чути їхній галас та сміх.

З 27.09.2016 Ромчику зупинили введення хімії, так як після спинно–мозкової пункції аналіз показав «Менінгіт», тому терміново було припинено хімію, та призначили антибактеріальну терапію. 10.10.2016 після повторної пункції « Менінгіт» не підтвердився. Надалі розпочали останнє введення хімії. Після Ромка піде додому на підтримуючу хіміотерапію. Наш маленький, розумник Ромка фінішує. Молимося і дякуємо Богу і всім небайдужим за підтримку та допомогу. Нехай за все зроблене вами добро, вернеться сторицею!!!!

Оновлено 22.10.16
Так радісно писати добрі новини. Наш Ромчик вже вдома. Ще 1,5 року буде на таблетковій хіміотерапії. Він так довго ждав цього часу, як і його батьки. Дім знову наповнився галасом, дитячим сміхом і повній тиші прийшов кінець. Менінгіт, який так занепокоїв лікаря та маму відступив під дією антибіотиків. 06.10. Ромчику виповнилося 5 років, хоча він в цей час мав бути вже вдома, але довелося ще доліковувати Менінгіт, спочатку трішки засмутився, але коли прийшли привітати його друзі ( які разом з ним проходять лікування), принесли подарунки, то повесел
ішав, з’явився настрій. Та й ще торт, про який він мріяв з улюбленими героями Angry Birds, ще більше додав настрою.
Дякуємо кожному хто підтримував і підтримує наших маленьких героїв. Будемо і надалі писати гарні новини про нашого розумника Ромчика.

Оновлено 14.04.17
💪👦 Хоча такий маленький на зріст та вік, але такий великий та сильний Рябченко Роман завше дивує рідних та оточуючих своєю сміливістю, цілеспрямованністю та позитивом. Саме завдяки своїй внутрішній силі та підтримці рідних маленький герой витримав усі важкі етапи лікування та дійшов до фінішної прямої – таблетованої хімії.
🖐Щиро дякуємо кожному хто підтримував хлопчика на протязі усього процесу лікування!
Сьогодні хлопчик удома. Улюблені іграшки, рідні стіни та близькі люди поруч – що може бути краще?
Нещодавно йому робили пункцію кісткового мозку. Результати потішили. Єдиною проблемою на сьогодні залишається робота печінки. Через завищені показники печінкової проби, хлопчику назначили Бетаргін та Карсил.
💊Таблетована хімія – це вже фінішна пряма, хоча і досить довга. Ромчику постійно необхідний препарат — Меркаптопурін . .. Лише зовсім трошки і маленький Ромчик зможе потроху почати забувати лікарню, давайте допоможемо йому у цьому. Адже зовсім трошки і хлопчик зможе знову піди до садочка, а потім до школи.


ФОТО