Cause

Контакти родини

Мама: (097) 104 81 58 (Пищик Ольга Валентинівна) Будь–ласка просимо при переказі коштів вказувати зазначення платежу для Сашка Пищика

Інформація

ФІО Сашко Пищик
Населений пункт м. Чернігів
Рік народження 12.08.2010
Діагноз Гострий Лімфобластний лейкоз
Стан дитини Проходить лікування в Чернігівський обласній дитячий лікарні

Історія


Сашко Пищик у свої 6 років вже наспівує пісеньки англійською мовою. За перший семестр навчання у 33 школі він вивчив іноземною чимало слів. З перших хвилин знайомства видно його ерудованість. Сашко звичайний хлопчина з цілим рядом захоплень. Він товариський, веселий, активний і просто обожнює малювати. Ще не завершилися канікули, а Саша вже сумує за школою та однолітками. Він розуміє – повернеться туди нескоро. Буквально за тиждень до Нового Року в Олександра піднялася температура. Занепокоєні батьки викликали швидку, адже хлопчик до цього ні на що не скаржився і почувався добре. Причиною погіршення самопочуття стала страшна хвороба – «Лімфобластний лейкоз». Нині хлопчик знаходиться у Чернігівській обласній дитячій лікарні. Тепер Сашко може дивитися на цей великий і цікавий світ лише через вікно в палаті.

Мама сама виховує хлопчика. Усе, що є – її зарплатня та бабусина пенсія. Сім’я просто у розпачі. Самотужки їм не справитися, адже лікування вимагає чималих затрат.
Вже декілька днів у палаті з Сашком знаходиться бабуся. Мама докладає усіх засиль, щоб зібрати кошти. Хоч для неї ця сума справді непід’йомна, вона бореться. Вона бореться за свою дитину як справжня мати, мати, яка ніколи не покине і не здасться не дивлячись ні на що. А як інакше? Сашко має жити, він дуже хоче жити! Попереду 8 місяців лікування, потім, більше року таблетована хімія. Хлопчик потребує нашої допомоги. Спільними зусиллями ми можемо зібрати усе необхідне. Разом, ми можемо подарувати хлопчику шанс повернутися до школи і до рідного дому.
Стань справжнім дивом для Сашка, воно того варте!!!!

Обновлено 30.01.17
На вулицю йому зараз не можна і вікна лікарні – це увесь його світ. Підтримують позитивний настрій лише малювання, конструктор та думки про літаки, хлопчина їх просто обожнює. Тому, якщо у Вас є бажання допомогти Сашку зайняти чимось довгі години, можна подарувати йому розмальовку, або конструктор. Хлопець буде неймовірно щасливий.

Організм Сашка дає позитивну динаміку на лікування. На 15 добу, після початку першого протоколу введення хіміопрепаратів, йому зробили пункцію кісткового мозку, яка показала, що хлопчик знаходиться в первинній кістково-мозковій ремісії.
ХВОРОБА ПІДДАЄТЬСЯ ЛІКУВАННЮ, препарати хіміотерапії діють. Але ліки вплинули на печінку і призвели до падіння показників червоної крові (гемоглобін, еритроцити). Саме тому, Сашкові вливають препарати крові та вводять антибіотики (екстенцеф), бо є великий ризик інфікування. Попереду у хлопчика ще довгий шлях. Олександру потрібно постійно отримувати протигрибкові препарати, антибіотики та препарати для підтримки печінки. Але він вже мріє повернутися до школи, до своїх друзів, та до своєї рідної оселі.

Не залишаймо малого сам на сам з цим страшним недугом! Разом ми можемо допомогти йому пройти усе лікування.

Обновлено 24.02.17
Кілька днів тому Олександру Пищику зупинили введення хімії. У нього з’явилися сильні болі у животі, була навіть втрата свідомості, реанімація і морфін, але усі ці болючі реакції не лише вплив хіміотерапії, ці реакції свідчать про те, що організм реагує. Зараз саме той час, коли не можна опускати руки, адже є шанси на одужання.
Реакція організму на лікування це складний і болісний період не тільки для дітей, але і для близьких які знаходяться поруч, та він говорить про те, що маленький організм почав боротися і це найголовніше.
💗 Наразі хлопчик знаходиться у палаті, його стан більш менш стабілізувався і попри не дуже добре самопочуття він все ж намагається посміхатися, тому і ми маємо продовжувати молитися і вірити в його одужання!

Обновлено 14.03.17
Терпіння притаманне сильним.
Це можна сказати і про цього сміливого хлопчика, Олександра Пищика, який пройшов половину 1 протоколу хіміотерапії . Він дійсно сміливий та мужній хлопчина, який за три місяці свого перебування в лікарні, мабуть кілька разів сплакнув, а весь час тримався і тримається мужньо.
Хіміопрепарати знищують не тільки ракові клітини, але і негативно впливають на інші органи. Низькі показники крові вимагають переливання препаратів крові. Та не зважаючи на все це Олександр рухливий, веселий, а ще він слухняний та дуже щирий. Він продовжує боротьбу з “монстрами” і ми впевнені, що він обов’язково переможе!
Дуже дякуємо кожному за допомогу та підтримку.

Обновлено 04.05.17
☀Нарешті після довгих днів перебування у лікарняних стінах Сашко Пищик побував удома! Двотижнева «відпустка» стала справжнім подарунком. 🎉

Активний відпочинок у селі разом зі своїми рідними та улюбленою собакою Бімом🐕 подарував чимало вражень! Цей час став справжнім ковтком свіжого повітря у житті маленького хлопчика.

Зараз Сашко перебуває на 3-х добовій хімії. Якщо його стан здоров’я і надалі радуватиме позитивними реакціями, то хлопчину знов відпустять до дому.

💪🏆 А сьогодні Сашко продовжує грати із бабусею в улюблену настільну гру… Він щоразу радіє своїм хоч і маленьким, але все ж справжнім перемогам. Чоловік, справжній, сміливий та оптимістичний чоловік. Так тримати!

Обновлено 18.06.17
⛳Маленький сміливець, Олександр Пищик, продовжує змагатися з бабусею у настільній грі. Наразі він явний лідер і безперечний переможець.
🏆Віримо, що перемога завжди буде за ним і в житті.
На сьогоднішній день Сашко почувається добре. Він вже закінчує останній блок високодозованої хіміотерапіїї (метотриксат). Усі аналізи хлопчика показали добрі результати, тож невдовзі його знову можуть відпустити до дому на 2 тижні. І ось майже все добре, але тільки майже… адже для наступного етапу лікування хлопчику вкрай необхідна «Аспарагіназа 10 000» – 4 флакони, загальна вартість препарату 8000грн. 💊
🚨Ці кошти потрібні якомога швидше і лише разом ми можемо допомогти зібрати усю суму вчасно! Будь ласка підтримайте Олександра. 💟


ФОТО


Інші записи