Cause
Зібрано: 1,800 UAH Допомогти

Контакти родини

Мама: 098 428 32 42 (Наталія)

Інформація

ФІО Шевченко Денис
Населений пункт Чернігівська обл., Бобровицький р-н, с. Марківці
Рік народження 16.10.2009
Діагноз Вроджена вада зорового аналізатора, Анірідія (відсутність радужної оболонки ока), катаракта обох очей, горизонтальний ністагм
Стан дитини Денис часто проходить лікування в лікарні, потребує операції обох очей, щоб зберегти зір, але за низьких показників крові її робити неможна

Історія

Шевченко Денис 16.10.2009р, проживає в Чернігівський обл., Бобровицький р-н, с. Марківці. В 2011 р. було встановлено діагноз « Пухлина Вільмса зліва, 4 ст., прооперований, та пройшов курс хіміотерапії. У дитини постійна анемія, лейкотромбопенія (низький рівень тромбоцитів та лейкоцитів), тому часто навіть при мікротравмі важко зупинити кровотечу, і часто хворіє, геморрагічний синдром.

У дитини також встановлені такий діагноз: Вроджена вада зорового аналізатора, Анірідія (відсутність радужної оболонки ока), катаракта обох очей, горизонтальний ністагм.
Денис часто проходить лікування в лікарні, потребує операції обох очей, щоб зберегти зір, але за низьких показників крові її робити неможна. Сім’я має ще 4 дітей. Так як Денис часто хворіє то постійно потребує лікування. 2 роки Фонд опікується Денисом, та постійно надає йому допомогу (ліки, одяг, іграшки і т.д.)

Це дуже активна дитина, любить щось майструвати, складати конструктор, любить дуже гратися на вулиці.

Оновлення на 29.12.15
Протягом останнього часу Денис періодично лежав в Бобровицький лікарні, Чернігівської області із-за частих носових кровотеч, низьких показників крові (гемоглобіну та тромбоцитів), постійно приймає препарати заліза (мальтофер), постійні простуди, але сам Дениска дуже рухливий та активний, дуже любить бігати, пригати, бешкетувати, як і всі дітки, але швидко втомлюється. В грудні обстежувалися в ОХМАТДИТі, лікарі гематолог та ендокринолог назначили обстеження, тому зараз Дениска здає різні аналізи, проходить різні обстеження, щоб з’ясувати причину таких низьких показників крові. Нагадуємо, що у нього катаракта обох очей і треба терміново робити операцію, але поки низький гемоглобін, цього робити не дозволено. Тому чекаємо поки з’ясують діагноз. На даний момент почуває себе Дениска добре.

Оновлення на 28.01.16
Денис перебуває вдома, стан задовільний, але постійно застуджений, слабенький імунітет. У лютому повинен приїхати в лікарню на чергове обстеження. Поки великих грошових витрат на ліки сім’я не потребує. Спасибі всім хто разом з нами допомагає, підтримує Дениску та його сім’ю.

Оновлення на 11.03.16
Наш Денис почуває себе по різному, так як в нього низький рівень тромбоцитів то часто буває носова кровотеча, декілька днів лежить у лікарні і виписується додому. Робили КТ, все в нормі, поки виписали йому ліки і він лікується вдома.

Оновлення на 21.07.16
Так важко писати такі новини. Про те, що з 24.07.2016. р Дениска знаходиться в реанімації з діагнозом «Менінгіт». Поки що в комі. Проходить повне обстеження, йому поставили підключичний катетер, зараз проводять антибактеріальну терапію (ванкоміцин, цефепім) та систематична підтримка організму. Дениска з багатодітної сім’ї. Мама знаходиться в лікарні, так як кожний день треба купувати ліки. Тому просимо про допомогу для Дениски, зараз будь яка допомога для нього важлива та актуальна. Ми молимося за Дениску і віримо в його скоріше одужання, щоб знову побачити посмішку та почути його дитячий сміх. Подаруємо Денисові тепло наших сердець!!!!!

26.07.16.р
Поки Дениска ще без свідомості. Але є гарні новини, він почав реагувати коли до нього розмовляє мама, відчуває її тепло та любов. Піднялися тромбоцити, знизився лейкоцитоз, температура спала, аналіз спинно мозкової рідини покращилися. На фоні антибактеріальної терапії розпочався пронос, але після ніфуроксазида та протигрибкових препаратів вже краще. Купили спеціальну збалансовану суміш. Годують його через зонд. Дякуємо всім хто підтримує будь чим, це так важливо, мама не перестає дякувати, говорить : » Як би не підтримували люди я б не знаю як би змогли зусім цим справитися, а ж на серці легше». Ось так !!!! Зараз на лікування витрачено біля 3500 грн, деякі ліки дає лікарня. Але ще його чекає довготривале лікування. Ми молимся за Дениску, і дякуємо всім бо знаємо що все вернеться сторицею…

04.08.16.р
Милосердие – это доброта и мудрость, это та форма существования, о которой я мечтаю, к которой все мы стремимся, в конце концов. К/Ф «Место встречи изменить нельзя».
Михал Михалыч (З.Гердт)

Дениска вже 2 неділі в комі, аналізи після останньої люмбальої пункції краще, але знизився гемоглобін, тому вливали препарати крові та свіжо — заморожену плазму, 2 дні був високий артеріальний тиск. Лікарі та весь медичний персонал кожної хвилини боряться за його життя. Призначені дорогокоштуючі антибіотики та Біовен Моно, ціна за один фл — 1200 грн. Тому просимо приєднатися до нас будь — якою допомогою — молитвами, серцем, руками чи матеріально. Бо ми знаємо що не було і не буде на Україні чужих дітей!!!!
Дениска мріє про машинку на пульту, тому ми сказали йому щоб він скоріше одужував, і ми купимо йому саму найкращу машинку .

МФ «ім. В. Нестерчука БФ»
ЄДРПОУ 38620912
МФО 300711
Приватбанк, Печерський філіал
р/р 26007052745689
Призначення платежу: Благодійна допомога на лікувальні процеси, ПІБ (якщо допомога на конкретну дитину) (Без ПДВ)
Картковий рахунок: 5169 3305 0853 1719 Під час поповнення рахунку та надання благодійної допомоги у Вас буде висвічуватися ім’я Литвинової Наталії — директора Фонду.

09.08.16 р
«Неможна плакати, неможна, він все відчуває, буду триматися», весь час говорить мама Дениски. Бо вона всім серцем сподівається і кожної хвилинки надіється почути » Прокинувся». Хоча аналізи покращилися , але Дениска лежить безпритомний. набряк головного мозку поки що залишається, АТ вже не скаче до 170, але все одно піднімається до 130 / 95 мм рт ст. З 3.08 по 07.08 затрати на ліки становлять 4571, 15 грн . Дякуємо кожному доброму сердцю, за підтримку як фінансову, так і в молитві та репостами. Це безцінна допомога, це то що приносить мир та надію , і сподівння на найкраще майбутнє, бо стільки добрих та небайдужих сердець в світі!!!!
Допомога Денисці на сьогодні вкрай необхідна!!!

15.09.16 р
13.09.2016 Дениску перевели до неврологічного відділення з мамою. Але він на жаль так і не прийшов у свідомість. Маму вчать годувати його через зонд. Очі бачать, а серце не вірить. Бо Дениска із ряду — невгамовні, завжди знаходився в русі. Все вдома переверталося, бо йому все цікаво і все потрібно. Зараз все так різко змінилося, прогнозів ні хто не знає. Мама в розпачі, весь час з ним розмовляє, гладить. Навіть якщо є шанс і він малесенький, треба… Треба боротися. Мама просить, благає про допомогу. Кожен день ліки, памперси, дитячі пюре, соки, каші, пе
люшки, молоко, дит.йогурти… Можливо хтось зможе допомогти цими речами, підтримати матеріально, наразі кожна копійка, кожна гривня має значення, як говорять «З миру по нитці, голому на рубашку». Всі разом молимся за нашого маленького Дениску.

22.10.16 р
Дуже тяжко писати погані новини, серце не хоче вірити, особливо коли ти знав Дениску, такого веселого, прудкого, непосидючого хлопчика, який так любив життя. І чути зараз від лікарів, що вже він не буде таким не коли, мозок ніколи не відновиться. 21.10.2016. року зробили КТ, картина якого не втішна: «КТ динаміка негативна порівняно з 12.09.2016″. Почалися судоми, тому отримує фенобарбітал. МРТ так і не вдається зробити, бо весь час температурить, високий артеріальний тиск. Весь час нервується, мабуть боляче. Мама так турботливо та з любов’ю доглядає й годує, вмиває, протирає вологим рушником, бере на руки, щоб не було пролежнів .
Дякуємо всім небайдужим хто допомагає: перераховує кошти, це дає змогу купити ліки, приносять памперси, їжу, навіть беруть прати постільну білизну та одяг додому. Це неоціненна підтримка та допомога, адже Господь діє через наші руки, наші серця. Якщо ви бажаєте допомогти, телефонуйте 063 054 13 87 Таня (волонтер). 067 139 47 19 Наташа (мама Дениски). Творити добро — легко, особливо коли РАЗОМ!!!!!!

26.11.16 р
ЙОМУ НІЗВІДКИ ЧЕКАТИ ДОПОМОГИ….
Хлопчику необхідні одноразові пелюшки та памперси. Допомогти можемо лише ми з вами!
Денис Шевченко 5 днів пробув у реанімації де йому ставили головний дренаж. Зараз хлопчик вже в палаті з мамою. В нього постійно тримається температура (з 40 збивається лише до 37,5 і знову піднімається). Дениска отримує антибіотики, протисудомні, протигрибкові препарати та ще багато інших. Хлопчик часто кричить, погано спить і в нього постійний тремор. Наразі чекаємо нейрохірурга і подальшого плану лікування. Мама дуже стомлена, вона майже не відпочиває, але попри все, ми всі продовжуємо вірити і боротися разом з ним!
Вдячні кожному за перераховані кошти, неважливо скільки, все ж це набагато більше, ніж нічого!!!.

17.12.16 р
Нещодавно Денису Шевченко зробили КТ голови, грудної клітини, та черевної порожнини. Лікарі патології не виявили. У голові немає скупчення рідини. Нажаль він продовжує плакати, скреготати зубами, причиною такої поведінки можуть бути сигнали головного мозку. Тож поки що його стан без змін. Дениска зараз знаходиться на паліативному лікуванні.
Для його підтримки є потреба в памперсах, одноразових пелюшках та їжі. Велике спасибі кожному за допомогу хлопчику та його сімї у цей тяжкий період.

25.04.17 р

Метелики – це квіти, котрі зірвав вітер… (Morishita Suu)

Маленький сонячний метелик Шевченко Денис зараз перебуває вдома. Його стан залишився без змін. Але присутність та любов близьких людей він відчуває і ми віримо, що це полегшує його стан. Наразі хлопчик переведений на піклування до фонду «Таблеточки» задля забезпечення усім необхідним для паліативної допомоги.


ФОТОІнші записи