Cause

Контакти родини

Мама: 073 0996739(Наталя)

Інформація

ФІО Дєгтянникова Софія
Населений пункт Чернігівська область
Діагноз системна червона вовчанка
Стан дитини Проходить лікування в Чернігівський обласній дитячий лікарні

Історія

 

 

23 серпня Софія Дєгтянникова поступила до Чернігівської обласної дитячої лікарні у деже тяжкому стані, з великою температурою та дивними синцями по усьому тілу. Після багатьох проведених аналізів був встановлений діагноз — системна червона вовчанка. Організм дівчинки знищує власні клітини і вражає шкіру, сполучні тканини, нирки, нервову систему…

Приблизно за два тижні перебування дівчинки у лікарні витрачено вже майже 10 000грн (сім’я вже використала усі свої заощадження, частину грошей мамі довелося позичати в односельчан). Левова частка цих коштів знадобилася лише на проведення необхідних аналізів задля точного встановлення діагнозу, попереду ще чимало медичних процедур. Лікування, як і обстеження, дуже складне та дорогокоштуюче. Державних препаратів для лікування системної червоної вовчанки не має, усе потрібно закуповувати самотужки.

У дівчинки самопочуття погіршувалося поступово, але симптоми підступної хвороби були доволі замасковані й не чіткі. Мама гадала видужає, нічого страшного. Ніхто навіть не здогадувався, що життя та здоров’я дівчинки у великій небезпеці. 23 серпня 2017р самопочуття Софійки різко погіршилося, у дуже тяжкому стані її було доправлено до лікарні. В маленької була температура під 40 та сильний шкірний зуд. На сьогоднішній день стан дівчинки залишається тяжким. У неї серйозні ураження шкіри, зуд, часті і сильні болі (болить шкіра, голова, живіт…). Є ураження зорового нерву, у маленької падає зір. Лікарі виявили скупчення рідини в шлунку, через що у Софійки росте живіт, причину поки ще необхідно з’ясувати, тож обстеження тривають.
Наразі Софії призначені великі дози гормонів та цитостатиків. Маленька потребує таблетки Ендоксан (вартість однієї упаковки приблизно 1300 грн), ампули Ендоксан (вартість приблизно 1500грн), також необхідні дорогокоштуючі антибіотики.

Ми звертаємося зараз по допомогу до кожного, хто читає це повідомлення. Необхідно зібрати чималі кошти на подальше обстеження та лікування, без нашої спільної підтримки сім’я Софійки не впорається. Ми просто не маємо права відвернутися!

ФОТО

IMG_20170911_154802_HDR

 

Прикріплені файли

Related Post