Cause

Контакти родини

Мама: 0980966880 (Тетяна Паяльникова)

Інформація

ФІО Варвара Паяльникова
Населений пункт Чернігівська обл., м. Бахмач
Рік народження 17.12.2009
Діагноз Гострий Лімфобластний лейкоз
Стан дитини Проходить лікування в Чернігівський обласній дитячий лікарні

Історія

 

Якщо в тебе всередині працює величезний генератор енергії, то всидіти на місці просто неможливо. Коли ти прокинувшись готовий зарядити чи не увесь світ, то пригоди чекатимуть тебе на кожному кроці…

Знайомтеся, це Варвара Паяльникова — семирічна дівчинка, яка вміє грати в футбол із хлопцями, змагатися із ними на турніках, бігати так, що і вітер не наздожене, а ще грати на бандурі та співати. Варя не просто активна, вона надзвичайно гарна, весела, товариська і кмітлива.

Кожен її день був сповнений родинним теплом, любов’ю та щастям. Але одного дня все змінилося…

У грудні мама помітила у Варі почервоніння горла, педіатр розпізнала просте ОРВІ та призначила лікування.Через деякий час маленька одужала. Але у лютому дівчинка захворіла знову, та на цей раз у неї вже з’явилася висока температура. Мама Тетяна знову звернулася до лікаря, але нічого страшного ніхто не міг навіть припустити.

Та вже згодом стало зрозуміло, що щось не так, дівчинка почала слабшати. Мама забила на сполох. Після проведення необхідних аналізів крові виникли страшні підозри і Варю одразу відправили до Чернігова(дівчинка із своєю сім’єю проживає у Бахмачі).

Результат пункціі підтвердив страшний діагноз – гострий лімфобластний лейкоз. До дитячої обласної лікарні Варвара поступила у тяжкому стані. Онкоклітини були знайдені не тільки у спинному мозку, але і у клітинах крові. Негайно було розпочате лікування.

Зараз у маленької СТОП хімія, різко впали показники крові, а на фоні поліхіміотерапії виникло грибкове ураження. Варі призначили антибактеріальну терапію.

Дівчинці складно і часом навіть страшно… В один момент вона залишилася замкнутою разом із мамою у невеличкій лікарняній палаті, без друзів, без улюблених занять, без прогулянок…

Але знаєте що, вона не плаче, вона націлена на перемогу і хоче якнайшвидше повернутися додому!

Мама Тетяна сама виховує та забезпечує усім необхідним Варю та її старшу сестричку Вікторію. Зараз їм надзвичайно необхідна допомога!

Спільними зусиллями ми можемо підтримати Варю!

Related Post