Cause

Контакти родини

Мама: (093) 264 69 00 (Величко Ірина Анатоліївна) Будь–ласка просимо при переказі коштів вказувати зазначення платежу для Величко Олександри

Інформація

ФІО Величко Олександра
Населений пункт м. Чернігів
Рік народження 18.02.2014
Діагноз Гострий Лімфобластний лейкоз
Стан дитини Проходить лікування в Чернігівський обласній дитячий лікарні

Історія

💗Їй так необхідна наша підтримка!
Маленька дівчинка із казковими очима — Саша Величко. Лише одним своїм поглядом вона може розказати більше ніж доросла людина словами. Саші тільки 3 роки, а вона вже знає що таке біль, біль боротьби за своє життя. Дівчинка як справжній воїн вимушена відвойовувати кожен свій день в одного із найстрашніших у світі «чудовиськ» .
У середині грудня 2016р маленька зіштовхнулась із першими атаками хвороби, яка почала проявляти себе під різними масками. Спочатку гостре респіраторне захворювання, потім симптоми отруєння, потім збільшення лімфовузлів… І лише в середині лютого, в ОХМАТДИТі , після біопсії збільшеного лімфовузла та пункції кісткового мозку, вдалося виявити багатоликого вбивцю – гострий лімфобластний лейкоз.
📍Наразі Сашуня перебуває у гематологічному відділенні Чернігівської дитячої лікарні. Їй поки що зупинили введення хімії, так як з’явилися болі у животі, впали показники крові. У маленької зараз стан середньої тяжкості. Через сильні болі у ніжках і значну слабкість Саша не залишає ліжечка й може сидіти не довше 5 хвилин.
Дівчинка дуже квола, часто спить …. Вона потребує чимало ліків для відновлення роботи внутрішніх органів і систем.
🖐Їй так необхідна наша підтримка, сама вона не впорається. Тільки разом ми зможемо допомогти маленькій відвоювати життя!

Оновлено 24.03.16
👼Янголятко з казковими очима – Величко Саша продовжує перший протокол лікування.
Для такої маленької дівчинки це дуже тяжкий процес. Сашу турбують періодичні болі в животі, язвочки у роті…та страх. Страх перед процедурами. Маленька одразу починає плакати щойно побачить когось з медперсоналу.
Хоча коли випадають дні без болю, то вона грається і радіє як звичайна дівчинка.🙂
Через підозру на внутрішню кровотечу Саші капають свіжезаморожену плазму. Для продовження лікування дівчинці необхідні антибіотики та ліки підтримуючі роботу внутрішніх органів, адже хімія не проходить безслідно…
💟Лише спільною допомогою ми можемо забезпечити маленьку усім необхідним!
Допоможемо разом!

Оновлено 06.04.16
🌺Тендітна квіточка Величко Саша вже трохи більше почала посміхатися.
Маленьку не турбують часті болі в животі, в неї покращився апетит та зменшилися ранки у ротовій порожнині.
Сашуня потроху грається, щоправда сидячи. Через болі в ніжках дівчинка ще не встає. Дуже віримо, що невдовзі біль зникне і наша маленька квіточка зможе погратися з іншими дітками. Лікування продовжується а разом з тим, продовжується і закупівля ліків, які допомагають відновлювати організм після дії хіміопрепаратів. (Солу-кортеф, антибіотики, протигрибкові).

💟Спасибі кожному за підтримку та допомогу!

Оновлено 04.05.16
Для Сашуні Величко поки що ігровою зоною залишається ліжечко . Біль в ніжках не дозволяє маленькій погратись з іншими дітьми.
Але вона щоразу радіє гостям та з гордістю показує свою колекцію маленьких нагород з коробочки сміливості . «Дивись , дивись , а в мене вже ціла колекція» вигукує Саша щойно відчиняєш двері палати.
Поки що в маленької «стоп» хімія. У дівчинки низький показник лейкоцитів. Ми дуже сподіваємось, що аналізи невдовзі покращаться. А наразі єдиним, що відволікає Сашуню від болю та нудьги це її улюблені фігурки тварин. А також розмальовки та пазли… також з тваринами.
Дякуємо вам за підтримку та допомогу!!!!

ФОТО


Інші записи