Cause

Контакти родини

Мама: 093 984 14 23 (Атрощенко Олена Олександрівна)

Інформація

ФІО Вільдт Саша
Населений пункт м. Чернігів
Рік народження 08.12.2013
Діагноз Гострий Лімфобластний лейкоз
Стан дитини Проходить лікування в Чернігівський обласній дитячий лікарні

Історія

🚨Задля продовження лікування маленькому Саші терміново необхідна «Аспарагіназа 10 000» — 8флаконів. Ціна одного флакона 2000грн.
Мама виховує хлопчика самотужки, тому для неї 16 000грн це дуже велика сума. Просимо усіх небайдужих відгукнутися, та допомогти маленькому у боротьбі з хворобою!💟
☁🌤☁☁☁☁☁☁☁
Світлі кучері, яскраві очі, райдужна посмішка та добрий характер. Знайомтеся – маленький принц Олександр Вільдт👦 з м. Чернігів. Цей кмітливий та веселий хлопчина став істинною провідною зірочкою для своєї родини🌟. Справжня радість та гордість для рідної матусі.
📌Але два місяці тому хлопчик раптово змінився. У середині березня Сашко захворів бронхітом і не зважаючи на активне тривале лікування його стан дуже насторожував.
Температура ніяк не приходила у норму, значно погіршився апетит та зявилися сильні болі у ніжках, які не дозволяли маленькому навіть нормально ходити.
Після багатьох аналізів було вирішено зробити пункцію кісткового мозку. 😟Так у травні мама Олександра дізналася про страшний діагноз – гострий лімфобластний лейкоз.
Зараз хлопчик перебуває у гематологічному відділенні Чернігівської обласної дитячої лікарні🏥.
💊Маленький вже розпочав перший курс хіміотерапії і в нього є перші результати. У Саші зник біль, який не дозволяв пересуватися, значно покращилося самопочуття. Нарешті почала проблискувати посмішка. Щоправда, через прийом гормональних препаратів настрій постійно змінюється.
На жаль , Олександру довелося позбутися свого світлого волосся. Але ми віримо, що після успішного лікування він обов’язково зробить собі ще кращу зачіску.

ФОТО


Інші записи