Cause

Контакти родини

(096) 547 56 43 Мама Оксана Будь–ласка просимо при переказі коштів вказувати зазначення платежу для Затишної Поліни

Інформація

ФІО ЗАТИШНА ПОЛІНА
Населений пункт м. Чернігів
Рік народження 25.10.2012
Діагноз Гострий лімфобластний лейкоз L1
Стан дитини Проходить лікування в Чернігівський обласний дитячий лікарні

Історія

У Бога нема інших рук, аби творити добро!
Перше, що вражає в цій маленькій дівчинці – величезні сумні очі. Сьогодні Полінка майже не посміхається. Всі сили дитини в її три з половиною роки спрямовані на боротьбу з серйозною хворобою — гострим лімфобласним лейкозом. Важко навіть уявити, скільки болю їй довелося пережити за півроку – з того моменту, як лікарі нарешті поставили дитині цей діагноз… Однак прогнози для Полінки – позитивні! Вона буде жити, буде посміхатися, гратися та малювати разом зі своєю старшою сестричкою, про що зараз мріє найбільше, якщо ми їй допоможемо!
Поліна була госпіталізована до Чернігівської обласної дитячої лікарні 11.01.2016 року, де їй і був поставлений діагноз: «Гострий лімфобластний лейкоз L1 – варіант, 1 гострий період, де і зараз проходить лікування. Діагноз підтвердили в ОХМАТДИТі в Референс – лабораторії. Почуте від лікарів дуже засмутило рідних.
Батьки занепокоїлися, коли дівчинка почала втрачати вагу, раз на тиждень у неї підвищувалася температура. Коли звернулися до свого педіатра, почали лікували вірус, температуру збивали, але оці щотижневі підвищення температури повторювалися. Далі дитина почала скаржитися, що болять ніжки. Лікар говорила, це пов’язано з підвищенням температури. Мама не погоджувалася, адже дитина хворіла й раніше, але на ніжки не скаржилася.

«У мене вже тоді з’явилося погане передчуття, — розповідає Оксана. — Влітку ми почали готуватися до садочка, проходили медкомісію й звернули увагу, що шкіра у дитини надто бліда, навіть землянистого кольору, а гемоглобін – у нормі. Попросилися на обстеження, зробили кардіограму, рентген, УЗО всіх органів, нам призначили купу аналізів, в тому числі дорогих у приватних клініках. Все було у межах норми. Консиліум лікарів обласної дитячої лікарні дійшов висновку, що онкології немає. Лімфовузли у Полі не були збільшені, печінка, селезінка — теж. Звичайно, всі ми зітхнули з полегшенням. Доньці призначили крапельниці, температура в неї начебто стабілізувалася, і біль у ніжках пройшов. А потім Полі раптово стало погано, і вже тоді лікарі вирішили зробити стернальну пункцію (забір кісткового мозку). І саме там з’ясувалося, що кістковий мозок містить 94% бластів».

Мама з молодшою донькою Полінкою вже майже півроку перебувають у лікарні. Тато перевівся на іншу роботу, щоб не залишати родину надовго, провідувати чи не щодня. Бабуся вже на пенсії, але продовжує працювати, щоб мати можливість віддавати пенсію для порятунку Полінки.
Але коштів все одно бракує. Лікування маленького янгола з сумними очима вже «з’їло» понад 50 тисяч гривень, але ще не закінчилося. Наразі вона закінчує останній 3 блок хіміотерапії. Але потім, ще 1,5 роки буде отримувати таблетовану хімію (Пури Нетол, та метотріксат)
Стан дівчинки, на щастя, стабілізувався, кількість бластів у крові суттєво зменшилася, хвороба піддалася лікуванню за стандартною процедурою. Втім, нещодавно виникла проблема: «Аспарагеназа», яка коштує 10000 грн викликала в Полінки серйозну алергічну реакцію. Терміново був потрібен замінник німецького виробництва «ОНКАКСПАР», один флакон якого коштує 42000 гривень. І потрібен він був 10 квітня. Допоміг його купити Пилипчук Ярослав Борисович (директору Міжнародного клубу знайомств «Explosion Life», наш постійний партнер), він не однократно допомагає в лікуванні онкохворих діток. Тому ми щиро висловлюємо їм подяку, за вклад в життя, бо що є цінніше за життя!!!
Для подальшого лікування Полінка потребує:

Цитозар 8 амп по 1000 мг (1 фл коштує 900 грн), Метотрексат 2 амп 300 грн, ЛАНВІС8000 грн.
Антибіотики: цефатоксім, зіннат, фортум….
Розчини: Глюкоза, фізрозчини.
16000 грн необхідно для того щоб закінчити 3 блок.

Без вашої допомоги їм не обійтися, допоможіть цій маленький сильній дівчинці назавжди одержати перемогу над хворобою!!!!

Оновлено 18.04.2016
Розпочато 3-й блок хіміотерапії. 10.04.16р Полінці ввели «ОНКОСПАР» , почувала вона себе добре, лише піднімалася температура до 37,2, показники крові були відносно в нормі. 14.04.2016 р — ввели вінкристин та доксорубіцин. Від цього її почало тошніти , та визвало блювання. Через 2 дня стало краще, почала посміхатися, та знову гратися зі своєю улюбленою лялько. Поля знаходиться на високих дозах гормонів дексаметазона, тому постійно хоче їсти, але кожний день доза зменшується на 2 таблетки, ще пішов білий наліт в роті від хіміотерапії, червоне горло, тому призначено інгаляції.
21.04.16р буде ще одне введення вінкристина то доксорубіцина. На 25.04.2016 р буде потрібен такий препарат як «ЛАНВІС» ціна якого коштує 8000 грн.
Всі кошти які були, пішли на закупку ОНКОСПАРА, тому ми звертаємося до всіх небайдужих допомогти цій маленький, милій дівчинці закінчити останній блок хіміотерапії, піти додому до своєї старшої сестрички, за якою вона дуже сумує. Дуже вдячні за ваш вклад в щасливе та здорове життя нашої веселої Полінки.

Оновлено 04.05.2016
Полінка закінчує третій, останній протокол хіміотерапії. Але після введення Ендоксана, різко впали показники крові (лейкоцити та тромбоцити), приєдналася грибкова інфекція (стоматит), весь час в палаті, бо з такими показниками дуже обережно, щоб не було ніякої інфекції. Тромбоцитарну масу їй не вливають, бо йде алергічна реакція, ось якраз би ТРОМБОКОНЦЕНТРАТ, але його немає в Чернігові, тільки в Білий Церкві і коштує 5000 грн, та й транспортувати його потрібно в шейкері, бо треба постійно коливати, та нажаль і його немає в лікарні. Тому Полінці зробили стимуляцію НЕЙПОГЕНОМ (Колонієстимулюючий фактор).
На даному етапі Полінці потрібен АМОКСІКЛАВ, антибіотик, який бореться з інфекцією. Так як це вже третій курс, то коштів вже пішло чимало в родині, тому будь яка допомога, це велика підтримка для них. КРАПЛЯ, ЯКА СТВОРЮЄ ОКЕАНИ!!! ДЯКУЄМО КОЖНОМУ ХТО ЩОДНЯ ПРИЄДНУЄТЬСЯ ДО ДОПОМОГИ, АДЖЕ НЕМАЄ НІЧОГО ЦІННІШОГО ЗА ЖИТТЯ!

Оновлено 27.12.2016
Радісно те, що Поліна вже дома на таблетованій хіміотерапії. Але на жаль лікування дуже вплинуло на функцію печінки, розвинувся «токсичний гепатит». 2 місяця боротьби не дали позитивного результату. Вже навіть припинили таблетовану хімію та ще й алергія на Гептрал. Тому їй знову потрібна допомога препаратом Бетаргін, Укрлів, Ессенціалє. На сьогодні печінкові показники перевищують у 6 разів. Це дуже високі показники. Звичайно у неї погіршився настрій, апетит.
Ціна Бетаргіна 460 грн за 1 уп. Батьки вже виснажені як фізично так і матеріально. Тому будемо дуже вдячні за будь яку допомогу. А ми всім серцем віримо що хвороба залишиться в минулому році, а новий рік принесе нашій принцесі радісне та щасливе дитинство.

Оновлено 26.04.2017
Маленька зірочка Затишна Полінка ⭐ дуже активна та весела дівчинка. Її світ – це принцеси та лицарі .
А ще квіти і прикраси і ….багато усіляких дівчачих штучок. .. А яке в неї розкішне та кучеряве волосся!!!!
Наразі маленька будує замки у себе вдома разом із рідними. І ми від щирого серця завдячуємо кожному за підтримку та активну допомогу!
Саме завдяки вчасно наданій допомозі Полінка вже проходить таблетовану хімію. Тож залишилось зовсім трохи. Але для проходження цієї заключної дистанції дівчинці необхідні ліки для підтримки роботи внутрішніх органів. Особливо печінки ( Гептрал, Бетаргін ) .
Одна людина може небагато, але разом – ми велика сила.
Якщо Ви маєте на серці підтримати лікування дівчинки, просимо надсилати допомогу на рахунок , вказавши її Призвище, ім,я та по батькові.


ФОТО