Книжка відкриває світ у якому здійснюються мрії та трапляються просто неймовірні речі. Там звірята вміють розмовляти, а від помаху чарівної палички розквітають сади. Коли поринаєш з головою у дивовижні пригоди, то навіть найпохмуріший день наповнюється яскравими кольорами.

Маленька Варя обожнює читати. Зараз книга для неї це єдиний світ, де дива стаються на кожному кроці…
Учора у дівчинки був 33 день основної терапії. Маленькій зробили кістково-мозкову пункцію та спинномозкову. Варя мужньо перенесла обидві. Сьогодні референс лабораторія повідомила результат — хвороба у ремісії. Це хороша новина, адже Варя може продовжувати протокольне лікування.

На днях дівчинці також було зроблене переливання крові, Варі ввели 2 пакети плазми. Паралельно із хіміотерапією маленька проходить протигрибкову терапію, ранки у ротовій порожнині поступово загоюються. У дівчинки гарний апетит, але зважаючи на її стан лікар все ж призначив дієту.

Наразі Варя приймає Ванкоміцин, Позінег, Дактарин гель.
Попереду у дівчинки ще довгий шлях лікування, але маленька налаштована рішуче. Вона усім серцем вірить, що невдовзі повернеться разом із мамою до рідної домівки та до своїх друзів.

Підтримаймо маленьку! Варя дуже потребує нашої допомоги.

 

Related Post