Можливо в майбутньому вона стане професійною моделлю чи дизайнером, а можливо відомим візажистом… Поки що ми не можемо сказати цього напевно, але одне ми знаємо точно, у дівчини є мрії і ми усім серцем віримо, що вони здійсняться.

А поки що, Маша радує нас та лікарів своїми результатами. Її показники крові, хоч ще і не прийшли до норми, та організм до них все ж адаптувався. Гемоглобін на сьогодні 99 г/л. Дівчина на регулярній основі двічі на день отримує хіміопрепарат Лейкеран.Також їй призначені великі дози гормонів, антибіотики: Кларитроміцин, Бісептол.
Зі сторони легенів та бронхів спостерігаються позитивні зміни, в них вже нечутно хрипів. Зник надокучливий кашель. Температура прийшла до норми.

Загалом Маша почуває себе добре, тож гарному настрою ніщо не перешкоджає. Марія дуже активна дівчина і ми щиро бажаємо їй найшвидшого одужання та здійснення найзаповітніших мрій.
Тримайся Маша, ти справжній боєць, і ти не сама!

Якщо Ви бажаєте підтримати лікування дівчини, просимо надсилати кошти на рахунок:
5169 3305 1096 5012
МФ «ім. В. Нестерчука БФ»
ЄДРПОУ 38620912
МФО 300711
Приватбанк, Печерський філіал
р/р 26007052745689
Призначення платежу: Благодійна допомога на лікувальні процеси, ПІБ (Марія Кмита) (Без ПДВ) карточка на ім*я Литвинова Наталія Іванівна ( директор фонду)
Дякуємо кожному з Вас за підтримку!

Прикріплені файли

Related Post