Дитинство – це коли іграшки вміють розмовляти, а бажання обов’язково збуваються, якщо задути одразу всі свічки на торті. Дитинство – це коли кожна квітка надзвичайна, небо яскраве, а віра – беззаперечна…

Діти усім серцем вірять в дива, адже їм не заважає голос роздумів, вони просто вірять і все. А дива, як відомо, трапляються там, де в них вірять.

Ось і маленька Крістінка усім серцем вірить, що коли виросте, обовязково буде принцесою, а мамині підбори нарешті будуть добре сидіти на нозі, а не злітати щойно їх приміряв.

Сьогодні вона вимушена боротися зі страшною хворобою, але одногу дня, маленька обов’язково перетне фінішну пряму та заживе звичайним життям, а ми їй у цьому допоможемо.

 

Учора Крістінка поїхала до Києва на високодозовану хімію. Згідно останніх аналізів та обстежень у дівчинки стан середньої тяжкості. В цілому печінка та нирки працюють добре. Маленька активна, весела, має гарний апетит. Через 7 днів високодозованого метатриксату (хіміопрепарат) планується невеличка перерва, потім введення препарату розпочнеться знову.

Related Post