Приходь, я вже не робитиму тобі укол…
— Справді?
— Так, у мене залишилася лише одна голочка, це для ляльки.
— А що ж ми будемо робити, можливо складати пазл?
— Добре, а то сьогодні якось сумно…

Маленька Аня завжди посміхається і з радістю розповідає про те що читала, малювала чи клеїла, але хіба можна знайти стільки занять, щоб заповнити кожен день, який доводиться проводити у лікарняній палаті…
Дівчинка у свої майже 5 рочків сильна та доволі смілива. Так хочеться, щоб Анютка якнайшвидше повернулася додому та знову змогла вранці обіймати тата, гладити улюбленого котика і шукати у дворі сонечок…

За декілька днів Аня має розпочати другу частину першого протоколу. Наразі треба почекати доки пройде грибок у ротовій порожнині. Мукозит доставляє чимало болісних відчуттів та заважає нормально їсти. Дівчинці для швидшого загоєння прописали спеціальні мазі та протигрибковий препарат Дифлюкан. Дуже віримо, що невдовзі грибок зникне та маленька продовжить лікування.

Процес хіміотерапії доволі тривалий та непростий. Пройти усі етапи самотужки надзвичайно складно, тож, якщо Ви маєте на серці підтримати лікувальні процеси дівчинки, просимо надсилати допомогу на рахунок:
5169 3305 1096 5012
МФ «ім. В. Нестерчука БФ»
ЄДРПОУ 38620912
МФО 300711
Приватбанк, Печерський філіал
р/р 26007052745689
Призначення платежу: Благодійна допомога на лікувальні процеси, Аня Лимаренко(Без ПДВ) карточка на ім*я Литвинова Наталія Іванівна (директор фонду)

Related Post