Сміх — це сонце: воно проганяє зиму з людського обличчя.Тому маленька Настуся Копитько ніколи не перстає сяяти. Яка б не була погода, як би не було складно, але її обличчя завжди усміхнене. Ось де криється справжня сила.

Настусі вже залишалося зовсім трішки до закінчення другого протоколу, коли нещодавно в неї різко піднялася температура. В дівчинки розпочалася інтоксикація, як реакція організму на хімію, тому введення хіміопрепаратів тимчасово припинено.

У маленької сильно впали показники крові, особливо низьким виявився рівень лейкоцитів, через що з’явився ризик появи інфекції, тому Настуся постійно знаходиться в палаті. Зараз їй проводять антибактеріальну терапію.

На сьогоднішній день дівчинці відмінили гормони, температура спала і аналізи вже по троху почали відновлюватися. Оптимізму маленькій не займати, тож не зважаючи ні на що вона продовжує посміхатися.

Якщо Ви маєте змогу підтримати лікування маленького сонечка, просимо надсилати кошти на рахунок:

5169 3305 1096 5012
МФ «ім. В. Нестерчука БФ»
ЄДРПОУ 38620912
МФО 300711
Приватбанк, Печерський філіал
р/р 26007052745689
Призначення платежу: Благодійна допомога на лікувальні процеси, ПІБ (Анастасія Копитько) (Без ПДВ) карточка на ім*я Литвинова Наталія Іванівна ( директор фонду)

Дякуємо кожному з Вас за підтримку!

Related Post