Йти вперед, не здаватись… Крок за кроком наближатися до своєї мети. Крок за кроком долати перешкоди та вірити, вірити, що одного дня знову станеш на ноги, знову підеш із подружками на прогулянку, знову почнеш ходити до школи. Ось так сьогодні живе Софійка.
Минулого разу ми писали, що вона почувається вже ліпше, але ще не готова їхати до центру «Відродження», адже через травму реабілітація буде можливою тільки після повного відновлення хребта. Зараз Софійка вдома, та все одно працює над собою і хоч із маминою підтримкою, але робить приблизно 10 маленьких кроків щодня.
Паралельно дівчинка продовжує свою боротьбу з системною червоною вовчанкою. Хвороба потребує серйозного лікування і постійного прийому таких препаратів як Урсафальк, Делагіл, Ендоксан, Метипред, Бонвіва та ін. Від цих ліків на сьогоднішній день буквально залежить життя маленької.
Дякуємо кожному, хто надає свою підтримку та допомагає поширити заклики про допомогу. Спасибі, що не залишаєтеся осторонь!
Якщо Ви бажаєте підтримати лікувальні процеси Софії Дєгтянникової, просимо надсилати допомогу на рахунок:
5169 3305 1096 5012
МФ «ім. В. Нестерчука БФ»
ЄДРПОУ 38620912
МФО 300711
Приватбанк, Печерський філіал
р/р 26007052745689
Призначення платежу: Благодійна допомога на лікувальні процеси, Софія Дєгтянникова(Без ПДВ) карточка на ім*я Литвинова Наталія Іванівна (директор фонду)

Related Post