«Посмішка… Вона нічого не коштує, але багато дає… »

Так часто кажуть дорослі, та для маленького Саші, як і для інших діток в онкоблоці Чернігівської обласної дитячої лікарні, посмішка — це часом велике зусилля.
Поруч рідна мама, улюблені іграшки, підтримка близьких, та не має лише одного — звичайного дитинства. Того дитинства, коли ти можеш бігати по парку, кататися на самокаті чи ганяти м’яч.

Маленький Саша ось уже майже завершував перший протокол лікування, він мав уже поїхати на деякий час до дому, але раптом його аналізи погіршилися, піднялася температура. На сьогоднішній день у хлопчика «стоп» хімія.
Його поїздку до дому довелося відкласти на деякий час.

Через прийом гормональних препаратів маленького часто турбують перепади настрою. Ми віримо, що невдовзі хлопчику буде краще і він зможе відвідати рідну домівку. Тож бажаємо Саші  скорішого одужання! Нехай на його обличчі посмішка сяє якомога частіше.

Щоб зупинити запальний процес Саші терміново необхідні антибіотики та інші препарати. Якщо Ви бажаєте підтримати лікування маленького хлопчика, просимо надсилати допомогу на рахунок:

5169 3305 1096 5012
МФ «ім. В. Нестерчука БФ»
ЄДРПОУ 38620912
МФО 300711
Приватбанк, Печерський філіал
р/р 26007052745689
Призначення платежу: Благодійна допомога на лікувальні процеси, ПІБ (Олександр Вільдт) (Без ПДВ) карточка на ім*я Литвинова Наталія Іванівна ( директор фонду)
Дякуємо кожному з Вас за підтримку!

Related Post