На сьогоднішній день рівень тромбоцитів становить усього 38×109/л, тобто в п’ять разів нижче самої мінімальної норми! Але й це ще не все …

Пішовши до лікаря зі скаргами на погане самопочуття і болі в області живота, і пройшовши ультразвукове обстеження, хлопець дізнався, що у нього в жовчному міхурі камені. Вони поки невеликі, тому є надія, що з проблемою вийде впоратися чисто медикаментозними засобами, без операції, але і це, зрозуміло, додає хвилювання, а ще — «фінансове навантаження» сім’ї, в якій і так змушені економити буквально на всьому.

15 листопада Максим планує приїхати до Києва, де має пройти чергову контрольну перевірку. Тут буде куплена ще одна пачку «Revolade» і необхідного препарату «Сандімун»(3350 грн) — тут вони відчутно дешевше, ніж в їх рідному місті. Вартість «Revolade» 5 000 грн і це на 2 неділі, Гептрал, Урсофальк ці всі препарати він повинен приймати кожен день.

На жаль, прийом цих ліків необхідно буде продовжити і в грудні, а це означає, що до початку зими нам знову необхідно 14 000 гривень!

Щоб дізнатися чи не прогресує хвороба і чому так різко падає рівень тромбоцитів Максиму треба їхати на консультацію в Стамбул клініку «МЕМОРІАЛ», на консультацію, де йому будуть робити пункцію. На це потрібно 4000$. Тому давайте всі разом допоможемо Максиму видужати, і щоб здійснилася його мрія, він хоче бути лікарем.

Інші записи