В усмішці є багато чого, в ній краса, в ній загадка, в ній сила… Та внутрішня сила, яку одразу не видно, але яка допомагає долати усі труднощі. Саме ця внутрішня сила змушує підіймати голову щоразу коли сумно і страшно, та посміхатися усьому світу. На фото Софійка завжди усміхнена, та за цією милою дитячою посмішкою ховається справжній борець.

5 липня Софійку консультувала професор з Києва Ольшанська Олена Анатоліївна. За її заключенням хребет дівчинки поступово відновлюється, але зважаючи на те, що це компресійний перелом на реабілітацію до центру Відродження Софійка може поїхати лише як повністю відновиться, адже її рухливість наразі обмежена.

Вдома маленька пересувається за допомогою колісного крісла, але вона все ж може підводитися, стояти та навіть робити декілька кроків.
Після останнього обстеження Софійці знизили дозу гормонів. Зараз Софія продовжує приймати такі препарати як Урсафальк, Делагіл, Ендоксан, Метипред, Бонвіва та ін.

Якщо Ви маєте змогу підтримати лікувальні процеси дівчинки, просимо надсилати допомогу на рахунок вказаний нижче.

Дівчинку мама виховує самотужки, на ліки та обстеження йде чимало коштів, оплачувати усе самостійно мама Наталя просто невзмозі. Тож будемо вдячні за будь-яку підтримку

5169 3305 1096 5012
МФ «ім. В. Нестерчука БФ»
ЄДРПОУ 38620912
МФО 300711
Приватбанк, Печерський філіал
р/р 26007052745689
Призначення платежу: Благодійна допомога на лікувальні процеси, Софія Дєгтянникова(Без ПДВ) карточка на ім*я Литвинова Наталія Іванівна (директор фонду)

Related Post