Нарешті Софійка вже вдома!
Зараз вона потроху повертається до своїх звичних занять. Дівчинка знову малює, займається плетінням, адже хоч і не довго, але вже може сидіти. Лікарі призначили напівліжковий режим, заняття ЛФК, а також масаж та розробку кінцівок. Поки що маленька постійно мусить носити підтримуючий корсет.
Останні результати КТ грудного та попереково-крижового відділу показали деформацію тіл 10, 11 і 12 хребців (місця компресійних переломів). Кістно-диструктивних змін виявлено не було. Проблема остеопорозу поки що залишилася. Результат аналізу на цистатин – задовільний – 0,86 (у дітей норма 0,7-1,38).
УЗД органів черевної порожнини виявило виражений метеоризм. Софійка поки продовжує підтримувати дієту, хоч вже і не таку сувору. Усім серцем віримо, що всі мрії Софії обов’язково здійсняться і невдовзі маленька знову зможе бігати з подружками наввипередки.
Наразі дівчинка також продовжує свою боротьбу із системною червоною вовчанкою. Маленька приймає чимало препаратів, серед яких Урсофальк, Ендоксан, Бонвіва, Делагіл та ін.
Самотужки оплачувати дорогокоштуюче лікування надзвичайно складно, адже мама забезпечує сім’ю самотужки.
Підтримаймо лікування Софійки разом. Спільними зусиллями можливо все!

Related Post