Керувати потягом, навіть іграшковим, не так вже і легко. Наприклад, треба вчасно переводити стрілки, щоб не допустити зіткнення, а ще важливо слідкувати аби потяг не зійшов з рейок, особливо коли йому треба підійматися угору, а позаду у нього важкі вагончики, що тягнуть униз. Необхідно добре розрахувати увесь маршрут та час і все самотужки. Але Сашко з усім справляється на відмінно, адже у нього вже є чималий досвід.

Наразі хлопчина завершив введення хіміопрепаратів крапельним шляхом і тепер попереду у нього 1,5 роки прийому сухої, таблетованої хімії ( Метатрексат, Меркаптопурін). Сашко вже має «валізний настрій». На днях хлопчина нарешті поїде додому. Згідно останніх результатів аналізів у маленького було відмічено зниження рівня гемоглобіну та тромбоцитів, але трохи згодом показники крові відновляться.

Перед прийомом таблетованої хімії Сашкові (приблизно через 3 тижні) потрібно буде пройти ПЕТ-КТ. Будемо тримати Вас в курсі результатів цього обстеження.

Спасибі кожному, хто надає свою підтримку. Завдяки Вашій допомозі ми маємо змогу підтримувати лікувальні процеси малечі.

Якщо Ви маєте на серці підтримати лікування Сашка, просимо надсилати допомогу на рахунок:
5169 3305 1096 5012
МФ «ім. В. Нестерчука БФ»
ЄДРПОУ 38620912
МФО 300711
Приватбанк, Печерський філіал
р/р 26007052745689
Призначення платежу: Благодійна допомога на лікувальні процеси, Олександр Олійник (Без ПДВ) карточка на ім*я Литвинова Наталія Іванівна (директор фонду)

Related Post