Дім 🏡–це маленька країна, де навколо квітне любов, де звідусіль тебе оточує турбота. Там завжди спокійно та затишно, там немає місця смутку і розчаруванням. Тільки вдома, поруч із люблячою сім’єю ти стаєш сильнішим, сміливішим та рішучішим.

Маленька Анютка вже завершила другий етап введення високодозованого Матотрексату, тож зараз у дівчинки перерва (приблизно до 10 серпня). Завтра Аня приїде до лікарні для контрольного аналізу крові і потім майже два тижні вона насолоджуватиметься сімейним теплом.

Попереду у дівчинки ще два введення високодозованої хімії. Після кожного введення іде двотижнева перерва. Це як маленькі «канікули», під час яких ти просто можеш бути собою і на деякий час забути про крапельниці, уколи та інші процедури.

Сам процес лікування лейкозу доволі тривалий. Адже, після стаціонарного проходження хіміотерапії у лікарні, необхідно ще півтора роки приймати суху (таблетовану) хімію – Метотрексат та Меркаптопурін…

Спасибі усім хто залишається з нами! Велике спасибі кожному, хто допомагає малечі проходити увесь шлях для подолання хвороби. Будь-яка підтримка є надзвичайно цінною, адже допомагає дітлахам ставати на крок ближчими до свого одужання.

Related Post