Добре, коли ти впевнений у своїх силах, коли не турбує біль, коли поруч друзі, що підтримують, коли просто ти посміхаєшся бо тобі справді весело.

Вікторія сьогодні всміхається, але не тому що їй радісно, а просто тому, що вона сильна. Дівчинка дуже хоче мати майбутнє. Вона щодня мріє, бореться, а ми віримо, що у неї все вийде.

Зараз у Віки складний період. Дівчинка продовжує обстеження, її консультують різнопрофільні лікарі(невропатолог, кардіолог та ін). Це необхідно аби вчасно корегувати лікування та перевіряти роботу усіх внутрішніх органів та систем.

Згідно останніх результатів аналізів у Віктоії впали показники крові: лейкоцити та тромбоцити, тож Віку переводитимуть до окремої палати аби мінімізувати контакт з іншими дітьми які лежать у Педіатричному відділенні. Також у дівчинки виявили підвищені лейкоцити у сечі, через що було вирішено призначити антибактеріальну терапію.

Наразі окрім хіміопрепаратів та гормонів Вікторії необхідний препарат Меропінем (1000мг), вартість одного флакону складає приблизно 460 грн, усього потрібно 10 флакончиків. Просимо відгукнутися усіх, хто може надати свою підтримку.

Нижче вказаний картковий рахунок для перерахування допомоги:
Дякуємо кожному, кому небайдужа доля тринадцятирічної Вікторії!

Related Post